ZWROTY TOWARU

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w pkt. 9.8 Regulaminu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład:
pisemnie na adres: ul. Hugo Kołłątaja 11, 83-200 Starogard Gdański;
w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@pneumatyka.eu;

2. Wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na końcu regulaminu Sklepu Internetowego. Konsument może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe.

3. W przypadku potrzeby zwrotu towaru zakupionego na fakturę należy się skontaktować ze Sprzedającym i potwierdzić taką możliwość. Sprzedający nie ma obowiązku przyjąć zwrotu towaru zakupionego na fakturę. Zwroty towarów z transakcji konsumenckich opisano we właściwej ustawie.

4. Przyjmujemy zwrot tylko nieuszkodzonego i nieużywanego towaru. Nie przyjmuje się zwrotów towarów nietypowych lub towaru sprowadzonego/ wyprodukowanego na specjalne zamówienie Kupującego.

5. Zwrot towaru dokonywany będzie poprzez wystawienie faktury korygującej.

6. Rozpatrywane będą tylko sprawy do 30 dni od daty wystawienia faktury.

7. Koszty transportu za zwracany towar ponosi Kupujący.

Więcej o warunkach handlowych znajdziesz w “Warunki Handlowe” oraz w Regulaminie sklepu.