Dostawa

Wszystkie zamówienia wysyłane przez nas są za pomocą renomowanych, najpopularniejszych firm kurierskich na terenie Polski. Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski, lecz jeśli chcesz od nas zamówić produkty do innego kraju na terenie Unii Europejskiej – napisz na biuro@pneumatyka.eu aby omówić szczegóły dostawy.

Darmowa dostawa na terenie całej Polski dla zamówień od 499 zł brutto

Wysyłki zagraniczne są płatne, niezależnie od kwoty zamówienia. Kwota dostawy ustalana jest indywidualnie w zależności od kraju, wagi i wymiarów całego zamówienia.

Przesyłki kurierskie i paczkomatowe InPost

gwarancja zwroty wysylkainspost

Duże paczki do 30kg oraz zamówienia które nie mieszczą się w paczkomatach, wysyłamy kurierem InPost.

Deklarowany czas dostawy: 24h-48h
Koszt kurier pobranie: 25zł
Koszt kurier przedpłata: 20zł

Małe paczki na życzenie klienta wysyłamy do paczkomatów InPost.

Deklarowany czas dostawy: 24h-48h
Koszt przesyłka paczkomatowa: 11,90zł

UWAGA! Czas wysyłki liczony jest od momentu wysłania produkty. Sumaryczny czas dostarczenia to czas wysyłki produktu (deklarowany przez pneumatyka.eu w każdym produkcie) + czas dostarczenia przez kuriera.

Przesyłki kurierskie paletowe

raben poczta polska

Jest to forma kurierska, dzięki której możemy bezpiecznie i szybko dostarczać dla Państwa nasze kompresory. Ze względu na to, że większość kompresorów jest duża i nie nadaję się na wysyłkę zwykłym kurierem – dla bezpieczeństwa produktu wysyłamy zamówienie na palecie. Dla dobra produktów i Państwa. Kurier pod adres dostarcza zamówione produkty.

Deklarowany czas dostawy: od 2-4 dni roboczych
Koszt kurier przedpłata: darmowa wysyłka

Ze względu na gabaryty produktu, nie mamy możliwości wysłać produktów za pobraniem. Dostępne płatności: płatność internetowa, przedpłata za pomocą proformy lub ew. FV z odroczony czasem płatności. Ostatnia forma płatności dostępna jest tylko dla jednostek publicznych.

Odbiór osobity

home

Jesteś z okolicy lub wolisz odebrać zamówienie osobiście? Nie ma problemu!
Zamów w sklepie internetowym www.pneumatyka.eu i odbierz produkty osobiście.

Pneumatyka.eu Sp. z o.o.
ul. Hugo Kołłątaja 11,
83-200 Starogard Gdański

W sytuacji gdy zamówienie przez jakiekolwiek przyczyny opóźni się lub nie będzie mogło być skompletowane – niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub mailowo