PNEUMATYKA.EU » Manometry i wskaźniki ciśnienia

Wyświetlanie 1–30 z 33 wyników

Czujniki ciśnienia (1)

Wakuometry (4)

Termometry pneumatyczne (10)

Manometry (18)

Manometry, wskaźniki ciśnienia, manometry glicerynowe i suche

Manometry glicerynowe wskazują ciśnienie większe względem ciśnienia otoczenia. Manometry glicerynowe stosujemy gdy manometr ma styczność z wibracjami. Dzięki glicerynie, w której zanurzona jest wskazówka otrzymujemy precyzyjne wskazanie. Manometry te przeznaczone są do pracy w niestabilnym otoczeniu. Wyposażone w rurkę Bourdona, której swobodna końcówka wykonuje ruch odzwierciedlający aktualne ciśnienie.
Manometry glicerynowe posiadają:przyłącza dolne lub tylnezakres klasy od 1,0 do 2,5zakres pomiaru od 0 do 1000 bargliceryna jako wypełniaczobudowa ze stali nierdzewnej

Manometry suche to najczęściej stosowane przyrządy do mierzenia ciśnienia.Ciśnieniem odniesienia jest ciśnienie atmosferyczne, natomiast miernik pokazuje wartość,o jaką ciśnienie mierzone jest niższe lub wyższe od danego ciśnienia atmosferycznego (tj. nadmiarowy przyrząd pomiarowy)W naszym asortymencie posiadamy różnej wielkości tarczy, przyłączy i pomiarów manometrów.

W ofercie posiadamy również próżniomierze (wakuometry) to urządzenia, które wskazują ciśnienia względne, ale mniejsze od ciśnienia otoczenia (podciśnienie). Każdy typ próżniomierza działa w określonym zakresie ciśnień.

Również dostępne urządzenia:
analogowe: Ciśnieniomierze z rurką Bourdona, termometry bimetaliczne i gazowe, dodatkowe akcesoria.
TRONIC: Sensory ciśnieniowe, presostaty ciśnieniowe, przetworniki ciśnienia, przetworniki ciśnienia z możliwością zmniejszania zakresu, przetworniki programowalne z protokołem Hart i Profibus.
PI: przyrządy pomiarowe procesów przemysłowych: Manometry z rurką Bourdona, puszkowe oraz membranowe, termometry bimetaliczne i gazowe, separatory membranowe, przetworniki ciśnienia, termometry rezystancyjne i termopary, osłony termometryczne, przetworniki temperatury.
Urządzenia do testowania i kalibracji: Certyfikaty kalibracji DKD, regulacja, naprawa i serwis, narzędzia serwisowe, wyposażenie laboratoriów, specjalne wykonania wyposażenia pomiarowego i testowego, systemy do sprawdzania szczelności.