Sprężarki śrubowe
Sprężarki  śrubowe, kompresory śrubowe to urządzenia wytwarzające sprężone powietrze, mające wielorakie zastosowanie. W naszej ofercie znajdziesz kompresory śrubowe olejowe, sprężarki śrubowe bezolejowe, kompresory śrubowe dla przemysłu, sprężarki śrubowe do warsztatu i wiele innych. Kompresory śrubowe zasilają wszystko od małych warsztatów po potężne zakłady przemysłowe. Dzieje się tak ponieważ wszędzie gdzie w przemyśle coś się porusza potrzebne jest sprężone powietrze. Oferujemy duży wybór sprężarek śrubowych: sprężarki śrubowe od 2,2kW do 500kW, w wielu wariantach konstrukcyjnych, takich marek jak: Gudepol, Airpress, WAN, WALTER, Fini, ABAC, PressMann. Sprężarka śrubowa jest dostosowana do pracy ciągłej dlatego też nie musisz robić sobie zapasu wydajności.

Więcej informacji

W Pneumatyka.eu oferujemy sprężarki śrubowe, które pasują do Twojej działalności, niezależnie od branży, w której działasz. Nasza oferta sprężarek śrubowych obejmuje stałą prędkość, zmienną prędkość i oraz wysoce wydajne sprężarki dla przemysłu. Nasze rotacyjne sprężarki śrubowe przechodzą od skromnych 2kW do sprężarek śrubowych większych niż 300kW. Jeżeli jesteś już pewny który kompresor wybrać – kompresor śrubowy czy tłokowy  – to w naszej ofercie znajdziesz ponad 300 modeli sprężarek śrubowych takich topowych producentów jak Airpress, Walter czy Gudepol.
Kompresory śrubowe
Nasze sprężarki śrubowe, kompresory śrubowe powietrza, są dostępne w szerokiej gamie wydajności, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie sprężonego powietrza przemysłowego. Nasze sprężarki są dostępne z opcjonalnym zamontowanym zbiornikiem i zintegrowanym osuszaczem, aby zmniejszyć koszty instalacji i zaspokoić zapotrzebowanie na miejsce. Dzięki oferowanym przez nas sprężarkom śrubowym możesz mieć pewność, że Twoja produkcja będzie kontynuowana przy zwiększonej wydajności.

Nasi specjaliści od 20 lat dobierają dla naszych klientów odpowiednie kompresory śrubowe. Stawiamy na budowanie długotrwałych relacji biznesowych, oferujemy serwis kompresorów na terenie całego kraju

PNEUMATYKA.EU » Sprężarki Kompresory » Sprężarki śrubowe

Wyświetlanie 1–30 z 60 wyników

Kompresor śrubowy, sprężarka śrubowa – jakie koszta?

Kiedy porównujesz sprężarki śrubowe to zwracaj uwagę nie tylko na cenę zakupu ale też na koszty użytkowania. To ważne ponieważ cena zakupu to tylko około 20% kosztów związanych z kompresorem śrubowym w cyklu dziesięcioletnim. Zależnie od potrzeb i wymagań służymy fachowym doradztwem przy doborze urządzenia o właściwych parametrach. Zaufało nam wielu renomowanych partnerów biznesowych. Sklep internetowy Pneumatyka.eu to najlepszy sklep internetowym z tysiącami produktów z branży pneumatycznej. Kompresory tłokowe, śrubowe, łopatkowe, siłowniki, zawory pneumatyczne – to tylko kilka kategorii z dziesiątek tysięcy produktów w naszym sklepie.

Sprężarka śrubowa, kompresor śrubowy – kiedy wybrać?

Sprężarka śrubowa, kompresor śrubowy może okazać się trafnym wyborem w miejscach gdzie zużycie powietrza ciągłe, to znaczy, że proces w którym wykorzystywane jest sprężone powietrze odbywa się w stałym cyklu. Dzięki zastosowanej w sprężarkach śrubowych technologii otrzymujemy sprężone powietrze bez zbędnego obciążania kompresora. Warto zaznaczyć, że nie zawsze niezbędne jest zastosowanie sprężarki śrubowej przy pracy ciągłej – odpowiednio dobrany kompresor tłokowy również sprawdzi się w takim środowisku. Odpowiednie dobranie urządzenia wymaga zebrania danych odnośnie zużycia powietrza przez urządzenia, które mają być zasilane kompresorem śrubowym. Kompresor śrubowy powinien być dobrany również pod względem wymaganego ciśnienia maksymalnego które niezbędne jest do prawidłowej pracy maszyn, narzędzi i innych urządzeń, zasilanych sprężonym powietrzem.

Sprężarka śrubowa, kompresor śrubowy – wynajem

Innowacyjnym rozwiązaniem w branży sprężonego powietrza jest wynajem kompresorów śrubowych, określany również outsourcingiem sprężonego powietrza. Pozwala dzięki stałym i z góry przewidzianym kosztom wyposażyć swój warsztat, fabrykę czy zakład produkcyjny w nowoczesny kompresor śrubowy. Wynajem kompresorów śrubowych to praktyka coraz częściej stosowana przez nowoczesnych managerów i dyrektorów firm, którzy chcą płacić za sprężone powietrze tak samo jak za inne media – wodę, gaz czy prąd. Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy może właśnie wynajem kompresora śrubowego, outsourcing sprężonego powietrza jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Kompresor śrubowy na OLX, Allegro

Poszukując sprężarki śrubowej w internecie, możesz natrafić na oferty zamieszczone przez sprzedających, gdzie niejednokrotnie znajdziesz używane urządzenia w zaskakująco niskich cenach. Koniecznie zweryfikuj stan techniczny sprężarki, czy dane urządzenie posiada niezbędne certyfikaty CE/TUV oraz gwarancję dostępu części zamiennych. Wszystkie oferowane przez nas sprężarki śrubowe w sklepie internetowym Pneumatyka.eu są fabrycznie nowe, posiadają kompletną dokumentację i zgodę na użytkowanie na rynku polskim.

Sprężarka śrubowa – konstrukcja

Konstrukcja tych śrubowych sprężarek powietrza obejmuje wysokiej jakości silnik z obrotowym zespołem śrubowym. Te cechy konstrukcyjne zapewniają, że sprężarka jest przejrzysta i łatwa w konserwacji. Sprężarki oferowane przez nas to sprawdzona innowacja, w której pokłada się zaufanie. Wierzymy, że doskonalenie nigdy się nie kończy, dlatego zapewniamy, że nasze sprężarki są gotowe do zaspokojenia Twoich potrzeb w zakresie powietrza przemysłowego.

Poniżej znajdziesz dostępne w naszej ofercie rotacyjne sprężarki śrubowe. Posiadamy energooszczędne sprężarki powietrza (Gudepol SMART z falownikiem), przemysłowe sprężarki powietrza o stałej prędkości (Gudepol VSI, VSA) oraz niezbędne rozwiązania budżetowe dla małych przedsiębiorstw (Gudepol HIT-3G).

Nasze sprężarki śrubowe pracują w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław.