Kompresor śrubowy, sprężarka śrubowa

Kompresory śrubowe Gudepol, Airpress, Fini, Kaeser, Atlas Copco, Atmos, Denair zostały stworzone do zasilania pneumatycznego linii produkcyjnej, napędzania narzędzi pneumatycznych, wykorzystywania sprężonego powietrza do zasilania układów pneumatycznych i siłowników, i w tym nie mają sobie równych, a ich atrybuty docenia grono klientów.

więcej

W Pneumatyka.eu oferujemy sprężarki śrubowe, które pasują do Twojej działalności, niezależnie od branży, w której działasz. Nasza oferta sprężarek śrubowych obejmuje stałą prędkość, zmienną prędkość i oraz wysoce wydajne sprężarki dla przemysłu. Nasze rotacyjne sprężarki śrubowe przechodzą od skromnych 2kW do sprężarek śrubowych większych niż 300kW. Jeżeli jesteś już pewny który kompresor wybrać – kompresor śrubowy czy tłokowy  – to w naszej ofercie znajdziesz ponad 300 modeli sprężarek śrubowych takich topowych producentów jak Airpress, Walter czy Gudepol.

Sprężarka powietrza typu śrubowego

Nasze sprężarki śrubowe lub, jak to się czasem nazywa, kompresory śrubowe powietrza, są dostępne w szerokiej gamie wydajności, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie sprężonego powietrza przemysłowego. Nasze sprężarki są dostępne z opcjonalnym zamontowanym zbiornikiem i zintegrowanym osuszaczem, aby zmniejszyć koszty instalacji i zaspokoić zapotrzebowanie na miejsce. Dzięki oferowanym przez nas sprężarkom śrubowym możesz mieć pewność, że Twoja produkcja będzie kontynuowana przy zwiększonej wydajności.

PNEUMATYKA.EU » Sprężarki Kompresory » Sprężarki śrubowe

Wyświetlanie 1–24 z 492 wyników

Kompresor śrubowy HIT-3G 7/10/270VT

17 220,00  z VAT

Kompresor śrubowy GD SMART 15/10-500/11-VT

24 307,26  z VAT

Sprężarka śrubowa WAN-NK 40B/OS FL 7,5 kW 8 bar

30 504,00  z VAT

Sprężarka śrubowa WAN-NK 30B/OS FL 5,5 kW 13 bar

27 429,00  z VAT

Wymiennik ciepła WH 15 kW

4 129,73  z VAT

ULEPSZENIE – Zbiornik 270l ocynkowany do kompresorów śrubowych serii HIT/SMART

752,76  z VAT

Sprężarka śrubowa Fini CUBE SD 7 270F

16 761,27  z VAT

Kompresor śrubowy HIT-3G 7/10/270

15 000,00  z VAT

Kompresor śrubowy GD-VSB11-3G 37/13

47 101,62  z VAT

Kompresor śrubowy GD-VSB11-3G 37/10

47 101,62  z VAT

Kompresor śrubowy GD-VSB11-3G 37/08

47 101,62  z VAT

Kompresor śrubowy GD-VSB11-3G 30/13

44 277,54  z VAT

Kompresor śrubowy GD-VSB11-3G 30/10

44 277,54  z VAT

Kompresor śrubowy GD-VSB11-3G 30/08

44 277,54  z VAT

Kompresor śrubowy GD-VSB11-3G 22/10

32 981,22  z VAT

Kompresor śrubowy GD-VSB11-3G 22/08

32 981,22  z VAT

Kompresor śrubowy HIT-3G 7/10/500-VT

18 558,24  z VAT

Kompresor śrubowy HIT-3G 10/10/500-VT

19 163,40  z VAT

Kompresor śrubowy HIT-3G 10/10/270-VT

18 457,38  z VAT

Kompresor śrubowy HIT-3G 4/10

11 195,46  z VAT

Kompresor śrubowy HIT-3G 5/08/270VT

17 045,34  z VAT

Kompresor śrubowy HIT-3G 4/08/270

12 708,36  z VAT

Kompresor śrubowy HIT-3G 4/08/270VT

15 532,44  z VAT

Kompresor śrubowy HIT-3G 3/08

11 094,60  z VAT

Sprężarka śrubowa

Sprężarki  śrubowe, kompresory śrubowe to urządzenia wytwarzające sprężone powietrze, mające wielorakie zastosowanie. W naszej ofercie znajdziesz kompresory śrubowe olejowe, sprężarki śrubowe bezolejowe, kompresory śrubowe dla przemysłu, sprężarki śrubowe do warsztatu i wiele innych. Kompresory śrubowe zasilają wszystko od małych warsztatów po potężne zakłady przemysłowe. Dzieje się tak ponieważ wszędzie gdzie w przemyśle coś się porusza potrzebne jest sprężone powietrze. Oferujemy duży wybór sprężarek śrubowych: sprężarki śrubowe od 2,2kW do 500kW, w wielu wariantach konstrukcyjnych, takich marek jak: Gudepol, Airpress, WAN, WALTER, Fini, ABAC, PressMann. Sprężarka śrubowa jest dostosowana do pracy ciągłej dlatego też nie musisz robić sobie zapasu wydajności.

Kompresor śrubowy, sprężarka śrubowa - jakie koszty?
Kiedy porównujesz sprężarki śrubowe to zwracaj uwagę nie tylko na cenę zakupu ale też na koszty użytkowania. To ważne ponieważ cena zakupu to tylko około 20% kosztów związanych z kompresorem śrubowym w cyklu dziesięcioletnim. Więcej na ten temat w artykule na naszym blogu – przeczytaj teraz. Zależnie od potrzeb i wymagań służymy fachowym doradztwem przy doborze urządzenia o właściwych parametrach. Zaufało nam wielu renomowanych partnerów biznesowych. Sklep internetowy Pneumatyka.eu to najlepszy sklep internetowym z tysiącami produktów z branży pneumatycznej. Kompresory tłokowe, śrubowe, łopatkowe, siłowniki, zawory pneumatyczne – to tylko kilka kategorii z dziesiątek tysięcy produktów w naszym sklepie.
Sprężarka śrubowa, kompresor śrubowy - kiedy wybrać?
Sprężarka śrubowa, kompresor śrubowy może okazać się trafnym wyborem w miejscach gdzie zużycie powietrza ciągłe, to znaczy, że proces w którym wykorzystywane jest sprężone powietrze odbywa się w stałym cyklu. Dzięki zastosowanej w sprężarkach śrubowych technologii otrzymujemy sprężone powietrze bez zbędnego obciążania kompresora. Warto zaznaczyć, że nie zawsze niezbędne jest zastosowanie sprężarki śrubowej przy pracy ciągłej – odpowiednio dobrany kompresor tłokowy również sprawdzi się w takim środowisku. Odpowiednie dobranie urządzenia wymaga zebrania danych odnośnie zużycia powietrza przez urządzenia, które mają być zasilane kompresorem śrubowym. Kompresor śrubowy powinien być dobrany również pod względem wymaganego ciśnienia maksymalnego które niezbędne jest do prawidłowej pracy maszyn, narzędzi i innych urządzeń, zasilanych sprężonym powietrzem.
Sprężarka śrubowa, kompresor śrubowy - wynajem
Innowacyjnym rozwiązaniem w branży sprężonego powietrza jest wynajem kompresorów śrubowych, określany również outsourcingiem sprężonego powietrza. Pozwala dzięki stałym i z góry przewidzianym kosztom wyposażyć swój warsztat, fabrykę czy zakład produkcyjny w nowoczesny kompresor śrubowy. Wynajem kompresorów śrubowych to praktyka coraz częściej stosowana przez nowoczesnych managerów i dyrektorów firm, którzy chcą płacić za sprężone powietrze tak samo jak za inne media – wodę, gaz czy prąd. Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy może właśnie wynajem kompresora śrubowego, outsourcing sprężonego powietrza jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Kompresor śrubowy na OLX, Allegro – na co zwrócić uwagę?

Poszukując sprężarki śrubowej w internecie, możesz natrafić na oferty zamieszczone przez sprzedających, gdzie niejednokrotnie znajdziesz używane urządzenia w zaskakująco niskich cenach. Koniecznie zweryfikuj stan techniczny sprężarki, czy dane urządzenie posiada niezbędne certyfikaty CE/TUV oraz gwarancję dostępu części zamiennych. Wszystkie oferowane przez nas sprężarki śrubowe w sklepie internetowym Pneumatyka.eu są fabrycznie nowe, posiadają kompletną dokumentację i zgodę na użytkowanie na rynku polskim.

Sprężarka powietrza z napędem śrubowym

Konstrukcja tych śrubowych sprężarek powietrza obejmuje wysokiej jakości silnik z obrotowym zespołem śrubowym. Te cechy konstrukcyjne zapewniają, że sprężarka jest przejrzysta i łatwa w konserwacji. Sprężarki oferowane przez nas to sprawdzona innowacja, w której pokłada się zaufanie. Wierzymy, że doskonalenie nigdy się nie kończy, dlatego zapewniamy, że nasze sprężarki są gotowe do zaspokojenia Twoich potrzeb w zakresie powietrza przemysłowego.

Poniżej znajdziesz dostępne w naszej ofercie rotacyjne sprężarki śrubowe. Posiadamy energooszczędne sprężarki powietrza (Gudepol SMART z falownikiem), przemysłowe sprężarki powietrza o stałej prędkości (Gudepol VSI, VSA) oraz niezbędne rozwiązania budżetowe dla małych przedsiębiorstw (Gudepol HIT-3G).

Sprężarka śrubowa z osuszaczem

Zarządzanie kondensatem i wilgocią w sprężonym powietrzu jest niezbędne. Kiedy powietrze jest sprężane, nie może utrzymać wilgoci i dlatego skrapla się. Nie jest niczym niezwykłym, że sprężarka co tydzień wytwarza ogromne ilości kondensatu/wody. Dlatego musisz osuszyć powietrze, aby chronić swój sprzęt i wytwarzany produkt. Możesz użyć zewnętrznego osuszacza; jednak istnieje również możliwość zakupu sprężarki śrubowej z wbudowanym osuszaczem.

Kompresor śrubowy – jaka cena?

Aby zapewnić jak najlepsze działanie systemu sprężonego powietrza, oferujemy kompleksowe rozwiązanie biznesowe od początku do końca. Nasza oferta sprężarek śrubowych zapewnia, że ​​mamy sprężarkę odpowiednią dla Twojej produkcji.

Silnie obecna na terenie całego kraju Pneumatyka.eu posiada specjalistów z doskonałą wiedzą na temat sprężarek śrubowych i instalacji sprężonego powietrza w wielu miejscach.

Przy zakupie sprężarki śrubowej warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę początkową urządzenia ale również na ceny serwisu gwarancyjnego. Tylko autoryzowany serwis producenta zapewni użytkownikowi kompresora pewność, że w przypadku jakiejkolwiek usterki urządzenia, producent spełni warunki pozytywnego rozpatrzenia gwarancji. Autoryzowany serwis sprężarek śrubowych to również gwarancja niezawodności działania i brak przerw w dostawie sprężonego powietrza.

Sprężarka śrubowa – jak działa?

Element śrubowy został po raz pierwszy opracowany w latach 30. XX wieku, ma wirnik męski i żeński, wirnik męski napędza wirnik żeński, jeśli jest to technologia sprężarki śrubowej z wtryskiem oleju; i zębatka rozrządu napędza oba wirniki w technologii sprężarki bezolejowej, ponieważ oba wirniki będą pracować harmonijnie z minimalnym obliczonym luzem między obydwoma elementami. Podstawową zasadą działania sprężarki śrubowej jest to, że wirniki męskie i żeńskie obracają się w przeciwnych kierunkach i wciągają powietrze pomiędzy siebie. Gdy powietrze przemieszcza się wzdłuż wirników, powietrze jest sprężane w miarę zmniejszania się przestrzeni między wirnikami, tworząc w ten sposób sprężone powietrze, które jest przemieszczane do wylotu. Prędkość wirników jest zoptymalizowana na pewnym poziomie, aby zminimalizować straty mechaniczne (z powodu ciepła przy bardzo dużej prędkości) i straty objętościowe (straty powietrza z powodu bardzo niskiej prędkości). W przeciwieństwie do sprężarki tłokowej, sprężarka śrubowa generalnie nie ma zaworów i nie ma siły mechanicznej, która powoduje niewyważenie, co oznacza, że ​​może pracować z dużą prędkością w połączeniu z dużymi natężeniami przepływu i nadal znajdować się w małej obudowie. Dobrym przykładem sprężarki śrubowej, która może wytwarzać duże ilości sprężonego powietrza przy niewielkich rozmiarach, są sprężarki powietrza Gudepol serii HIT-3G i serii SMART do 15 kW. Dowiedz się więcej o sprężonym powietrzu na naszej stronie internetowej lub zadzwoń do nas pod numer +48 58 562 40 14, aby dowiedzieć się więcej o technologiach sprężonego powietrza lub uzyskać odpowiednią dla swojej firmy sprężarkę śrubową.