Wynajem kompresorów i  sprężarek

Wynajem kompresorów to idealne rozwiązanie jeżeli potrzebujesz sprężonego powietrza a nie chcesz kupować kompresora. Kompresory objęte są stałą kontrolą i obsługą serwisową przez co mają zapewnioną niezawodność na najwyższym poziomie. Oferowane do wypożyczenia modele kompresorów są ekonomiczne w użytkowaniu. Urządzenia są transportowane i uruchamiane u klienta według uzgodnień lub wizji lokalnej. Otrzymujesz szkolenie z zakresu prawidłowego korzystania z kompresora dzięki czemu nie musisz sam szukać takich informacji.

Korzyści jakie niesie wynajem kompresorów:

 • Korzystny układ struktury kosztów dla Twojej firmy. Nie musisz inwestować w środek trwały.
 • Łatwy dostęp do sprężonego powietrza dzięki czemu skupisz się na Twoim biznesie.
 • Obsługa serwisowa jest zawarta w cenie wynajmu.

Oferujemy wynajem kompresorów:

 • Tłokowych elektrycznych.
 • Śrubowych elektrycznych.
 • Przewoźnych (spalinowych).

Twoje korzyści

 • Korzyści finansowe – Oszczędność kosztu zakupu, wymaganych serwisów, amortyzacji. Znacznie tańszy jest wynajem kompresora niż koszt jego zakup. Korzystanie z wypożyczonego kompresora eliminuje także problem związany z jego zbyciem, pozwalając oszczędzić czas i środki na to przeznaczone.(ogłoszenia, poznanie rynku, przetargi)
 • Korzyści organizacyjne – Dzięki szerokiej ofercie sprężarek możemy dostarczyć dopasowany kompresor wraz z montażem, uruchomieniem i szkoleniem pod wskazany adres w ustalonym wcześniej terminie. Uniwersalny i wygodny model wynajmu sprawdza się w przypadku zmiennych kontraktów, zmieniającego się miejsca pracy.
 • Bezproblemowy przebieg prac – Natychmiastowa reakcja w przypadku awarii sprężarki. Fachowo doradzimy, a na czas wypożyczenia oferujemy opiekę serwisową. W większości kompresory są dostępne z magazynu. Nasi kontrahenci nie muszą posiadać warsztatu, części zamiennych, przeszkolonych serwisantów. Dodatkowo wynajem kompresora pozwala na ograniczenie przestojów.
 • Ograniczenie zapasów i kosztów magazynowania – Wynajem sprężarki pozwala na zminimalizowanie zapasów firmy w zakresie majątku trwałego, a także eliminuje konieczność utrzymywania w dłuższym okresie sprężarkowni i terenów niezbędnych do ewentualnego przechowywania kompresorów i ochrony.

Korzyści formalno-prawne

 • Łatwiejsza kontrola kosztów i wykorzystanie – Wynajem pozwala uprościć przetargi i fakturowanie, zostawiając tylko jeden koszt – wynajem. Ułatwia to kontrolę wykorzystania sprzętu, a także umożliwia ustalenie osobistej odpowiedzialności w przypadku wystąpienia problemów. Mniej kłopotów z licencjami Korzystanie z wypożyczanego sprzętu pozwala uniknąć problemów i kosztów związanych z uzyskaniem wymaganych licencji oraz koniecznymi rejestracjami i dokumentami.

Więcej na temat wynajmu kompresorów na naszym blogu.

Zadzwoń teraz i zapytaj o wynajem: 58 562 40 14

wynajem kompresorów

Jak wynająć sprężarkę w naszej firmie?

1. Skontaktuj się z Działem Obsługi Wynajmu: +48 58 562 40 14 / +48 535 585 618.
2. Zapytaj o dostępność urządzenia które chcesz wynająć oraz określ prawdopodobny czas wynajmu.
3. Złóż zamówienie telefonicznie bądź e-mailowo.
4. Odbierz kompresor w naszej firmie bądź poproś o nadanie go firmą spedycyjną na Twój koszt na adres wskazany przez Ciebie.
5. Gotowe! Kompresor jest do Twojej dyspozycji.
6. Jeśli będziesz chciał przedłużyć okres wynajmu, poinformuj o tym nasz Dział Obsługi Wynajmu i wskaż prawdopodobny termin zwrotu.

 

Interesuje Cię wynajem kompresorów?

Zadzwoń teraz! +48 58 56 240 14


Wynajem kompresorów pneumatyka.euPneumatyka.eu – uniwersalny dostawca pneumatyki. Na naszych stronach znajdziesz najważniejsze towary i usługi z dziedziny pneumatyki ponieważ wiemy czego potrzeba prawdziwym fachowcom. Wykonujemy audyt instalacji sprężonego powietrza. Zajmujemy się wszystkimi aspektami systemów sprężonego powietrza.