Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta

+48 58 56 240 14

Działamy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00

Napisz do nas e-mail lub skorzystaj z formularza!

e-mail: biuro@pneumatyka.eu

Odpowiemy w ciągu 3 godzin roboczych.

Właścicielem serwisu PNEUMATYKA.EU jest firma

PressMann Bartosz Grochowski
ul. Hugo Kołłątaja 11
83-200 Starogard Gdański
NIP: 592 199 76 57

REGON: 192750611

Sprawdź, gdzie jesteśmy. Zapraszamy do naszej siedziby!

Mateusz Brauer-Blicharz – Manager sklepu
m.brauer@pneumatyka.eu
+48 535 585 618

  • Sprzedaż i wynajem kompresorów
  • Zakupy towarów handlowych

Błażej Kędzierski – Manager ds. rozwoju

b.kedzierski@pneumatyka.eu
+48 533 933 411

  • Systemy sprężonego powietrza i próżni
  • Wsparcie dla dystrybutorów
  • Instalacje przemysłowe

Łukasz Żugaj – Specjalista ds. handlu
i doradztwa technicznego

l.zugaj@pneumatyka.eu
+48 533 733 866

Anna Grajewska – Specjalista ds. administracji

a.grajewska@pneumatyka.eu
+48 533 922 609

  • Administracja
  • Finanse
  • Kadry

Maciej Bryja – Mobilny Specjalista 

m.bryja@pneumatyka.eu
tel: +48 533 566 662

  • audyty systemów sprężonego powietrza
  • utrzymanie ruchu

Przemysław Józefiak – Manager ds. BHP

instalacje@pneumatyka.eu

Koordynator serwisu
serwis@pneumatyka.eu

tel. +48 533 922 261

  • Pneumus

Damian Pabich – Serwisant
d.pabich@pneumatyka.eu

Krzysztof Pałkowski – Serwisant
k.palkowski@pressmann.pl

Mateusz Biesek – Serwisant
m.biesek@pressmann.pl

Bartosz Grochowski – Właściciel

b.grochowski@pneumatyka.eu
tel. +48 794 290 108

Patrycja Grochowska – Właściciel

p.grochowska@pneumatyka.eu

  • Finanse