Sprężarki, kompresory – GUDEPOL

Od małej hurtowni narzędzi z niewielkim udziałem urządzeń pneumatycznych w 1990 roku, do dużego przedsiębiorstwa zorientowanego w pełni na system sprężonego powietrza to droga rozwoju firmy Gudepol na rynku polskim. 

Gudepol 1080 390

Gudepol jest firmą produkującą pełen asortyment urządzeń niezbędnych do wykonania kompletnej instalacji pneumatycznej  począwszy od źródła powietrza (sprężarki), poprzez system uzdatniania sprężonego powietrza (filtry, separatory, osuszacze), aż do odbiorników sprężonego powietrza (klucze udarowe, nasadki, młotki, pistolety, nitownice, szlifierki, wkrętaki pneumatyczne).

W zależności od przeznaczenia sprężonego powietrza, urządzenia firmy Gudepol zapewniają wymaganą klasę czystości powietrza.

Wszystkie produkty firmy Gudepol  wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Stosowanie wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, wdrożonego w 2003 roku, gwarantuje przestrzeganie powtarzalnych i skalowalnych procesów, aby zapewnić, że każdy produkt charakteryzuje się oczekiwaną trwałością i wydajnością oraz założonymi parametrami technicznymi.

Dewiza firmy Gudepol to wysoka jakość za rozsądne pieniądze i gwarancja profesjonalnego serwisu.

Praca profesjonalnego zespołu projektantów i pracowników linii produkcyjnej pozwoliła na  zaprojektowanie oraz wdrożenie do produkcji w firmie Gudepol w Legnicy  sprężarek tłokowych i śrubowych.  Dystrybucją produktów oferowanych przez Gudepol zajmują się centrala w Legnicy, oddziały w Katowicach i Warszawie oraz sieć dystrybutorów, wśród których znaczącą rolę odgrywa PressMann posiadający autoryzację do sprzedaży i serwisu. Taka organizacja sieci dystrybucji i serwisu zapewnia doskonałą obsługę użytkowników produktów firmy Gudepol w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.     

sprężarki śrubowe Gudepol

Dziś w ofercie znajdują się następujące rodzaje sprężarek: 

  • Sprężarki tłokowe z napędem bezpośrednim lub pośrednim, bezolejowe lub olejowe, o mocy od 1,1kW do 7,5kW, wydajności od 200l/min do 1210l/min, maksymalnym ciśnieniu od 8 do 15 bar, od 1 do 3 cylindrów i 1 lub 2 stopnie sprężania, poziomym lub pionowym zbiorniku, w wersji profesjonalnej lub przemysłowej oraz wyposażone w opcjonalny osuszacz chłodniczy i filtry lub obudowę dźwiękochłonną,
  • Sprężarki śrubowe  z napędem bezpośrednim lub pośrednim, o mocy od 2,2kW do 45kW, wydajności od 320l/min do 6600l/min, ciśnieniu roboczym od 8 do 13 bar, w wersji wolnostojącej lub na zbiorniku, w wersji stałoobrotowej lub z falownikiem, z obudową dźwiękochłonną w standardzie, wyposażone w opcjonalny osuszacz chłodniczy i filtry, jeden z dostępnych trzech rodzajów paneli mikroprocesorowych oraz ulepszenia w postaci wymiennika ciepła lub modułu do zdalnego sterowania sprężarką Internet Chmura.

Dodatkowo w ofercie firmy Gudepol znajdują się filtry, osuszacze ziębnicze, zbiorniki ciśnieniowe, armatura i przewody pneumatyczne oraz narzędzia pneumatyczne takie jak: klucze udarowe, nitownice, noże, młotki, pistolety, szlifierki,  wiertarki, wkrętaki i zszywacze pneumatyczne.

Ofertę produktową uzupełnia wysokiej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny realizowany na terenie całego kraju.

PNEUMATYKA.EU » Gudepol

Wyświetlanie 1–30 z 124 wyników