Szkolenia z zakresu pneumatyki

Nasza firma organizuje szkolenia z dziedziny pneumatyki. Dla firm produkcyjnych, działów utrzymania ruchu i firm zajmujących się sprzedażą asortymentu związanego ze sprężonym powietrzem.

Na naszych szkoleniach teoria zawsze powiązana jest z praktyką, gdyż tylko w ten sposób możesz skutecznie przekazywać wiedzę i umiejętności.
Oferujemy zajęcia dostosowane do poziomu wiedzy naszych słuchaczy. Dzięki temu mamy pewność, że każda grupa słuchaczy wyniesie ze szkolenia maksymalne korzyści.

Szeroki asortyment, który mamy na miejscu w naszej siedzibie pozwala na organizację  zajęć na niemal każdy związany z pneumatyką temat. Dzięki temu uczestnicy szkoleń mają możliwość samodzielnego przećwiczenia każdego z aspektów szkolenia.

Oferujemy również szkolenia organizowane w siedzibie klienta.

Pierwsze uruchomienie i szkolenie z obsługi kompresora

Na życzenie klienta organizujemy pierwsze uruchomienie i poświadczone certyfikatem lub protokołem szkolenie z jego obsługi.  Dzięki temu zapewniamy niezbędną dokumentację BHP dla Twojego zakładu a Ty zyskujesz pewność, że zakupiona przez Ciebie maszyna będzie używana zgodnie ze specyfikacją producenta. Dzięki temu zachowasz pełna gwarancję.

Tego typu szkolenia polecamy szczególnie użytkownikom kompresorów Firmy Gudepol. Jest to jedyny producent na polskim rynku, który dale 5 letnią gwarancję na swoje kompresory beż żadnych dopłat. Dodatkowo w niektórych kompresorach śrubowych Gudepol klient może samodzielnie wykonywać przeglądy serwisowe (pod warunkiem zakupu oryginalnych części eksploatacyjnych). Dzięki naszemu szkoleniu masz pewność, że prawidłowo wykonasz przeglądy serwisowe.

 

Chcesz zamówić szkolenia?

Zadzwoń teraz! +48 58 56 240 14


szkolenia - pneumatyka.euPneumatyka.eu – uniwersalny dostawca pneumatyki. Na naszych stronach znajdziesz najważniejsze towary i usługi z dziedziny pneumatyki ponieważ wiemy czego potrzeba prawdziwym fachowcom. Wykonujemy audyt instalacji sprężonego powietrza. Zajmujemy się wszystkimi aspektami systemów sprężonego powietrza.