Sprężarki śrubowe Gudepol HIT-3G

Sprężarki śrubowe Gudepol HIT-3G reprezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii sprężonego powietrza, dostarczając nie tylko wydajność, ale i niezawodność oraz innowacje. Oto bardziej szczegółowy opis ich kluczowych cech:

  1. Mikroprocesorowy panel sterowania: Ten zaawansowany panel umożliwia precyzyjną kontrolę nad działaniem sprężarki. Dostarcza szczegółowych informacji o stanie urządzenia, w tym o temperaturze, ciśnieniu, i wykrytych usterkach, co pozwala na szybką reakcję i zapobieganie problemom.
  2. Automatyka ochronna: Systemy ochronne w sprężarkach śrubowych Gudepol HIT-3G są zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną ochronę przed zewnętrznymi czynnikami, takimi jak niestabilność napięcia, błędne kierunki obrotów silnika, czy ekstremalne temperatury oleju. Te funkcje zapobiegają uszkodzeniom i przedłużają żywotność sprężarki.
  3. Układ napędowy: Wydajność modułu śrubowego jest zoptymalizowana w stosunku do mocy silnika elektrycznego, co przekłada się na większą efektywność energetyczną. Stabilna praca kompresora jest gwarantowana przez niezawodny układ przeniesienia napędu.
  4. Dźwiękochłonna obudowa: Obudowa kompresorów śrubowych Gudepol HIT-3G została zaprojektowana tak, aby skutecznie izolować hałas, co jest istotne w miejscach pracy, gdzie minimalny poziom hałasu jest pożądany.
  5. Opcjonalne Wyposażenie: Użytkownicy mają możliwość dostosowania sprężarki do swoich potrzeb dzięki różnorodnym opcjom, takim jak zdalne sterowanie za pomocą Internetu Chmura LTE/5G, co pozwala na monitorowanie i kontrolę sprężarki z dowolnego miejsca.
  6. Separator Woda-Olej PCT: Ten opcjonalny komponent jest kluczowy w sprężarkach smarowanych olejem, efektywnie oddzielając olej od kondensatu, co jest ważne zarówno z punktu widzenia wydajności, jak i przepisów ochrony środowiska.

Seria sprężarek śrubowych Gudepol HIT-3G stanowi wszechstronne rozwiązanie, które spełnia wymagania nowoczesnych przedsiębiorstw pod względem technologicznym, ekonomicznym i ekologicznym.

[/su_spoiler]

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Sprężarki śrubowe Gudepol HIT-3G wpisują się w najnowocześniejsze trendy w produkcji sprężarek małej mocy. Jeszcze do niedawna, ze względu na wymóg konkurencyjności cenowej, były to sprężarki charakteryzujące się uproszczonym sterowaniem, wyższą energochłonnością i głośnością.

Gudepol bazując na ponad 30 letnim doświadczeniu zastosował do produkcji sprężarek serii HIT-3G najnowocześniejsze technologie powiązane z najwyższą jakością materiałów.

Więcej informacji

Panel sterujący

Wyposażył je w elektroniczny panel sterujący, co pozwala na programowanie podstawowych parametrów pracy sprężarki oraz zabezpiecza ją przed nieprawidłowościami w pracy. Dodatkowo w sytuacjach awaryjnych wyświetlany jest kod błędu informujący o rodzaju usterki, a w ekstremalnych przypadkach nawet wyłącza ją by zabezpieczyć przed uszkodzeniem. 

Sterownik przypomina również o okresowym przeglądzie, a dzięki prostej obsłudze sprężarki, użytkownik ma możliwość ograniczenia kosztów eksploatacji i wykonania przeglądu we własnym zakresie.

Koszty eksploatacji

Koszty eksploatacji są również redukowane dzięki zastosowaniu energooszczędnych silników elektrycznych, a moduł śrubowy cechuje jeden z najlepszych na rynku wskaźników wydajności efektywnej. 

Czyste sprężone powietrze

System separacji olejowo-powietrznej zapewnia niską zawartość oleju w sprężonym powietrzu na wyjściu ze sprężarki (<4ppm).

Ciche kompresory

Zastosowanie kompaktowej obudowy z płytami dźwiękoizolacyjnymi w sprężarkach serii HIT-3G pozwoliły uzyskać głośność na poziomie 67-69 dB, co jest jednym z lepszych wyników w tej klasie sprężarek. Ich głośność jest porównywalna z głośnością pracy odkurzacza, szumu dochodzącego z wnętrza większej restauracji albo toczących się po asfalcie opon samochodowych.

Klasa czystości powietrza

Sprężarki śrubowe serii HIT-3G w wersji ze stacją uzdatniania sprężonego powietrza wyposażone są w osuszacz chłodniczy zapewniający punkt rosy +3oC, filtr dokładny 0,1μm, filtr końcowy 0,01mg/m3 i automatyczny spust kondensatu. Osuszone i przefiltrowane sprężone powietrze spełnia wymogi klasy 1.4.1 wg. normy ISO 8573-1.