Sprężarki śrubowe GUDEPOL serii VSA  zostały skonstruowane w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów. Seria VSA doskonale spełnia zadanie źródła sprężonego powietrza w nowoczesnej linii pneumatycznej.

więcej

Sprężarki śrubowe Gudepol serii VSA zostały zaprojektowane jako stacjonarne jednostki o bardzo małej powierzchni zabudowy wynoszącej niecałe 0,9m2. Idealnie nadają się do zasilania nowoczesnej instalacji sprężonego powietrza, a jednocześnie zajmują bardzo mało powierzchni w sprężarkowi. Sprężarki te przeznaczone są dla użytkowników, którzy potrzebują stworzyć system sprężonego powietrza doskonale dostosowany do ich potrzeb.  Dzięki możliwości doboru oddzielnych komponentów np. odpowiedniej wielkości zbiornika ciśnieniowego, rodzaju osuszacza, filtrów o określonej dokładności filtracji, system będzie mógł spełnić najbardziej rygorystyczne wymogi dotyczące jakości sprężonego powietrza.

Kompresory śrubowe Gudepol serii VSA napędzane są trójfazowymi silnikami elektrycznymi o mocy od 18,5 do 22,0 kW.  Stopień sprężający zapewnia wydajność od 2000 do 3200 l/min i ciśnienie maksymalne od 8 do 13 bar. W zależności od mocy silnika głośność jest na poziomie 68-69 dB.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6