Innowacja i wydajność w przemyśle

Sprężarki śrubowe Gudepol SMART-3G

Wprowadzenie do Serii SMART-3G Gudepol

Seria Gudepol SMART-3G od polskiego producenta z Legnicy, to trzecia generacja kompaktowych kompresorów śrubowych, zaprojektowana specjalnie dla warsztatów i małych firm. Te zaawansowane urządzenia to połączenie nowoczesnej technologii z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni, zajmując zaledwie do 1.7 m³​​.

Kluczowe parametry techniczne

 • Moc: 5,5 do 15 kW
 • Wydajność: Od 650 l/min do 1800 l/min
 • Ciśnienie robocze: Od 8 do 13 bar
 • Pojemność zbiornika: 270 lub 500 litrów
 • Hałas: Ograniczony do 68 decybeli
 • Zasilanie: 400 V
 • Ulepszenia: Zbiornik ocynkowany, przemiennik częstotliwości, panel sterujący L26 lub L33S.

Na szczególną uwagę zasługuje kompresor o mocy 11 kW, który jest najczęstszym wyborem użytkowników sprężarek śrubowych od Gudepol. Sprężarka śrubowa SMART-3G 11/10 od Gudepol to zaawansowane urządzenie o wysokiej wydajności i kompaktowych wymiarach, idealne dla dynamicznych potrzeb przemysłowych. Ten model charakteryzuje się wydajnością 1500 l/min (90 m³/h), pracuje pod maksymalnym ciśnieniem 10 barów, zasilany jest napięciem 400/50 V i wyróżnia się mocą silnika 11 kW. Dodatkowo, sprężarka ta cechuje się poziomem hałasu na poziomie 70 dB, posiada przyłącze 3/4 cala i ma wymiary 110 cm szerokości, 79 cm głębokości oraz 88 cm wysokości, przy wadze 167 kg. To sprawia, że jest to wyjątkowo efektywny i wszechstronny wybór dla nowoczesnych zastosowań przemysłowych

Innowacje technologiczne w serii SMART-3G

 1. Nowoczesna obudowa: Obudowa bezramowa zmniejsza drgania i optymalizuje przepływ powietrza wewnątrz kompresora​​.
 2. Udoskonalony układ chłodzenia: Zwiększona wydajność chłodzenia zapewnia efektywną pracę w trudnych warunkach​​.
 3. Kontrola mikroprocesorowa: Panel L26S informuje o statusie pracy kompresora, wykrywa usterki i automatycznie wyłącza kompresor w razie potrzeby. Umożliwia również programowanie trzech cykli pracy dziennie​​.
 4. Wysoka niezawodność: Połączenie wysokiej jakości materiałów z przemyślaną konstrukcją zapewnia długotrwałą niezawodność​​.

Zalety dla przemysłu

 • Wydajność energetyczna: Znaczna redukcja kosztów energii elektrycznej dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym​​.
 • Optymalizacja przestrzeni: Kompaktowa budowa umożliwia łatwą integrację w różnych środowiskach pracy​​.
 • Łatwość obsługi: Uproszczona obsługa i samodzielny rozruch redukują czas i koszty serwisowania​​.
 • Czyste powietrze: Możliwość integracji z osuszaczem i filtrami do uzdatniania powietrza​​.

Podsumowanie

Wybierając sprężarki śrubowe SMART-3G Gudepol, inwestujesz w przyszłość Twojego przedsiębiorstwa. Te zaawansowane urządzenia łączą w sobie wydajność, niezawodność i innowacje technologiczne, dostarczając rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb nowoczesnego przemysłu. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać pełną ofertę i skorzystać z zalet sprężarek śrubowych serii SMART-3G od Gudepol.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *