Sprężarki śrubowe FINI MICRO, kompresory śrubowe Fini Micro

Sprężarka śrubowa FINI serii MICRO to wyciszona sprężarka śrubowa z odpornym na zużycie napędem pasowym Poly-V. Kompresory tej serii dostępne są opcjonalne ze zbiornikiem 200 l, z osuszaczem ziębniczym lub bez (wersja ES).

Więcej informacji

Sprężarka serii MICRO to sprężarka dla małych firm produkcyjnych lub rzemieślników, którzy wymagają stałego zaopatrzenia w sprężone powietrza, niskiego poziomu hałasu, kompaktowych wymiarów i niskich kosztów eksploatacji. Sprężarki śrubowe serii Micro zostały zaprojektowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie na niezawodność i wydajność, optymalizację zużycia energii, kosztów eksploatacji i konserwacji oraz łatwości instalacji i użytkowania. Wszystkie główne elementy sprężarki: zespół sprężający, regulator dolotowy i zawory minimalnego ciśnienia zostały zaprojektowane przez włoskiego producenta FINI. Cały proces produkcyjny FINI organizuje we własnym zakresie: od projektowania przez obróbkę, montaż, kontrolę jakości, pakowanie i wysyłkę.

Sprężarka śrubowa FINI MICRO jest wersją rozwojową dotychczasowej linii MC i jak jej poprzedniczka obejmuje kompresory z silnikiem 2,2 kW, 3,0 kW, 4,0 kW, 5,5 kW w wersji bez zbiornika lub na zbiorniku poziomym 200 lt. Jest to linia kompresorów FINI, która występuje w wersji z rozruchem odciążonym (tzw. Soft start – opcja) – oprócz kompresora z silnikiem 2,2 kW

Urządzenia oferowane przez firmę PressMann charakteryzują się wysoką jakością, dużą niezawodnością i trwałością. Dla każdego z nich oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz bogaty magazyn części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Przeczytaj nasze artykuły: Sprężarka śrubowa – zasada działania, Budowa sprężarki śrubowej i Jak wybrać właściwy typ kompresora?

Masz pytania? Zadzwoń! +48 58 56 240 14

Nie znaleziono produktów, których szukasz.