Sprężarki tłokowe, kompresory tłokowe Airpress

Airpress to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji kompresorów tłokowych. Oddziały w Holandii, Belgii i Polsce dostarczają do tysięcy odbiorców profesjonalne rozwiązania z zakresu pneumatyki – począwszy od narzędzi pneumatycznych, przez kompresory tłokowe, kończąc na specjalistycznych kompresorach śrubowych dla przemysłu.  Airpress to przede wszystkim kompresory tłokowe – zarówno do domu, garażu jak i warsztatu samochodowego, stolarni czy niedużej linii produkcyjnej.

Oferta kompresorów tłokowych Airpress opiera się na trzech głównych seriach – serii niebieskiej, serii zielonej oraz serii K, skierowanej do przemysłu.

Więcej informacji
Seria niebieska kompresorów tłokowych Airpress to ukłon w stronę majsterkowiczów, którzy wykorzystują sprężone powietrze w swoim przydomowym warsztacie lub sporadycznie podczas pracy zawodowej. Główną cechą serii niebieskiej jest mobilność. Zdecydowana większość modeli tej serii jest kompaktowa i ich transport nie stanowi większego problemu. Kolejnym atutem sprężarek serii niebieskiej to to, że spora część kompresorów to kompresory bezolejowe, tak jak na przykład model Airpress HLO 215-25.

Sprężarki tłokowe serii zielonej Airpress to profesjonalna linia kompresorów z napędem pasowym. Stosunek pracy 60-40 (36 minut pracy na każdą godzinę sprężania) pozwala im spełniać swoją rolę w warsztatach samochodowych i małych zakładach produkcyjnych. Przy produkcji tych sprężarek zastosowano nowoczesne bloki przemysłowe o obniżonej prędkości obrotowej dzięki czemu producent zapewnia dłuższą żywotność kompresorom tłokowym serii zielonej.

Seria K kompresorów tłokowych marki Airpress to najwyższa klasa produktów wytwarzających sprężone powietrze. Sprężarki tłokowe serii K oparte są na dwustopniowych blokach sprężających zasilanych wolnoobrotowym silnikiem, dzięki czemu stosunek pracy wynosi 80-20 (48 minut pracy na każdą godzinę sprężania). Kompresory serii K pozwalają osiągnąć ciśnienie maksymalne na poziomie aż 14 bar co zapewni odpowiednio sprężone powietrze w nawet najbardziej wymagających i specyficznych warunkach pracy. Seria K to sprężarki o mocy od 2,2 kW aż do 11 kW dzięki czemu z sukcesem mogą konkurować ze sprężarkami śrubowymi.

Wyświetlanie 1–30 z 51 wyników

Seria niebieska (9)

Seria zielona (4)

Seria K (15)