Sprężarki kompresory śrubowe WAN

Sprężarki śrubowe WAN to w pełni rodzimy produkt, produkowany przez jednego z najstarszych polskich producentów kompresorów – Wytwórnię Aparatów Natryskowych z Gdyni. Przeszło 70 lat tradycji i doświadczenia w produkcji sprężarek powietrza pozwoliło na uzyskanie produktu który jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom użytkowników.

Więcej informacji

Sprężarki śrubowe WAN wyposażone są w moduły śrubowe dostarczane przez Rotorcomp – niemieckiego producenta modułów śrubowych, który wyposaża w swoje produkty m.in. producenta sprężarek śrubowych Airpol.

Oferta sprężarek śrubowych WAN opiera się na urządzeniach o mocy od 3 kW do 75 kW i ciśnieniu nieprzekraczającym 15 bar. Jak twierdzi sam producent, najważniejszym aspektem jego urządzeń jest wydajność – od 22 do 770 m3/h.

Kompresory śrubowe tego producenta wyposażone są w sterownik mikroprocesorowy z dużym, czytelnym wyświetlaczem oraz intuicyjnym i przyjaznym systemem komunikacji z użytkownikiem w języku polskim. Sterownik sprężarek śrubowych WAN kontroluje parametry pracy, zbiera dane diagnostyczne i serwisowe, pozwala na współpracę kaskadową ze sterownikiem nadrzędnym lub komputerem. Sterownik został zaprogramowany w taki sposób, że w przypadku konfiguracji dodatkowego oprogramowania producenta, zyskujemy możliwość wizualizacji przebiegu eksploatacji urządzenia.

PNEUMATYKA.EU » Sprężarki Kompresory » Sprężarki śrubowe » Sprężarki śrubowe WAN
Nie znaleziono produktów, których szukasz.