Sprężarki łopatkowe Hydrovane, kompresory łopatkowe Hydrovane

Sprężarki łopatkowe Hydrovane zostały stworzone po to, aby zapewnić najwyższą jakość tym, których przyszłość i funkcjonowanie firmy zależą od niezawodnego i wydajnego sprężonego powietrza. Wyeliminowanie głównej przyczyną przestojów, dzięki czemu firmy mogą nadal maksymalnie wykorzystywać swoje sprężarki. W tym celu zachęcamy wszystkich kierowników utrzymania ruchu do wyboru sprężarki, która najlepiej odpowiada ich poziomowi zapotrzebowania. Właścicielom mniejszych firm radzimy przyjrzeć się technologii łopatek rotacyjnych, ponieważ zapewnia ona niezawodność, wydajność i jakość w bardziej odpowiedniej skali do ich potrzeb.

Technologia łopatek obrotowych jest dostarczana w sprężarkach łopatkowych Hydrovane wraz ze wszystkimi niezbędnymi urządzeniami pomocniczymi do wytwarzania czystego, suchego powietrza – zbiornik powietrza, osuszacz i filtracja – w jednym kompaktowym urządzeniu, co pozwala zaoszczędzić czas i koszty instalacji. Dostępne są modele o mocy od 4 kW do 22 kW z prędkością stałą i regulowaną, z automatycznym start/stop, niskim poziomem hałasu, suchym powietrzem i filtracją do 0,01 mikrona. Zaprojektowana i wyprodukowana w Wielkiej Brytanii maszyna oferuje wiodący na rynku 10-letni program rozszerzonej gwarancji, który zapewnia kompleksową ochronę gwarancyjną do 10 lat lub 48 000 godzin pracy.

Zapytaj o indywidualną wycenę na sprężarkę łopatkową dopasowaną do Twoich potrzeb.

PNEUMATYKA.EU » Sprężarki Kompresory » Sprężarki łopatkowe » Sprężarki łopatkowe Hydrovane

Wyświetlanie 1–30 z 36 wyników

Sprężarki łopatkowe HYDROVANE poziome (6)

Sprężarki HYDROVANE pionowe (30)

Dlaczego wybrać kompresor łopatkowy Hydrovane?

Przede wszystkim ze względu na bezawaryjność. Dzięki bezpośredniemu napędowi i prostej konstrukcj, nasi Klienci unikają remontu stopnia sprężającego do 100 000 h.

Sprężarki łopatkowe Hydrovane powietrza i ich zalety

Sprężarka Łopatkowa zalety

  • Stała wydajność sprężarki bez względu na ilość wypracowanych godzin

Wydajność sprężarki łopatkowej powietrza pozostaje całkowicie niezmienna w całym procesie eksploatacji, a wszystko za sprawą samokmpensacji łopatek

  • do 4x dłuższa praca bez remontu stopnia sprężającego (porównując technologię śrubową)

Stopień spreżający w technologii łopatkowej pracuje przy niskich obrotach.  Dzięki prostej konstrukcji, czynności serwisowe mogą być wykonywane u użytkownika kompresora łopatkowego. Sprężarka łopatkowa nie posiada przekładni i pasków klinowych, co również znacząco wpływa na jej żywotność.

  • Gwarancja dożywotnia na łopatki, 10 letnia na sprężarkę

Niebywała trwałość konstrukcji opartych na technologii łopatkowej sprawia, że producenci kompresorów łopatkowych oferują bardzo korzystne warunki gwarancji. Oferowana jest 10-letnia gwarancja sprężarki, dzięki czemu możemy być pewnie ciągłości procesów produkcyjnych firmy. 

Przeczytaj nasz artykuł: Jak wybrać właściwy typ kompresora?

Masz pytania? Zadzwoń! +48 58 56 240 14