Kompresory do tynkowania, sprężarki do tynkowania, pistolety do tynkowania

Tynkowanie natryskowe z użyciem sprężarki do tynkowania zyskuje coraz więcej zwolenników pośród tynkarzy profesjonalnych jak i tych, którzy chcą tynkować amatorsko. Jeżeli szukasz sprężarki do tynkowania powinieneś zwrócić uwagę na wydajność kompresora (wydajność kompresora powinna być o około 50% wyższa aniżeli zapotrzebowanie w l/min pistoletu do tynkowania), zbiornik kompresora i zasilanie (230V/400V).

W poniższym filmie opowiadamy szerzej o doborze sprężarki do tynkowania. Jeśli masz jakieś pytania związane z doborem kompresora – skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 58 562 40 14 lub e-mailowo: biuro@pneumatyka.eu.

Sprawdź również artykuł na naszym blogu na temat tynkowania natryskowego:

Tynkowanie natryskowe

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe rozwiązania do tynkowania natryskowego - kompresor do tynkówprzewody do powietrzapistolet do tynkowania oraz akcesoria do tynkowania.

Sklep internetowy Pneumatyka.eu to miejsce w którym znajdziesz tysiące produktów związanych ze sprężonym powietrzem. Kompresory tłokowe, śrubowe, siłowniki, armatura gwintowana, zawory pneumatyczne – to jedynie kilka kategorii spośród setek kategorii produktów w których każdy znajdzie coś dla siebie. Fachowe doradztwo, profesjonalne rozwiązania, szybkie płatności i ekspresowa wysyłka to cechy najlepszego sklepu z pneumatyką w sieci.

PNEUMATYKA.EU » tynkowanie natryskowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5