Kompresor do garażu, sprężarka do domu, do garażu
Wiosenne porządki w garażu lub drobne prace w domu? Kompresor do garażu będzie niezastąpionym kompanem przydomowego warsztatu. Pompowanie kół roweru, wymiana kół w samochodzie, malowanie starych mebli ze sprężarką do garażu stanie się o wiele prostsze.

Więcej informacji

Najlepszym wyborem pośród sprężarek będzie sprężarka tłokowa ze zbiornikiem o pojemności 24/50 l. Ten bufor powietrza w zupełności wystarczy użytkownikom hobbystycznym sprężonego powietrza. Przy wyborze sprężarki zwróć uwagę na wydajność pompy kompresora (wydajność podawana jest w litrach na minutę (l/min)) – im większa wydajność, tym na więcej zastosowań kompresora będziesz mógł sobie pozwolić.

Sprężarki które znajdziesz w naszym sklepie to profesjonalny sprzęt z oryginalną gwarancją producenta. Kupując w naszym sklepie internetowym masz pewność, że stawiasz na fachowe doradztwo, prawie 20-letnie doświadczenie w branży sprężonego powietrza i sprzęt najwyższej klasy.

Na naszym kanale YouTube Pneumatyka.EU podpowiadamy szerzej o tym jaki kompresor do garażu, domu wybrać.

Pneumatyka.eu to sklep internetowy z szeroką ofertą pneumatyki w sieci. Kompresory tłokoweśrubowełopatkowesiłownikiarmatura gwintowana – to jedynie kilka kategorii w których możesz znaleźć tysiące produktów. Profesjonalne doradztwo, prawie 20-letnie doświadczenie, szybkie płatności, ekspresowa wysyłka – te cechy definiują sklep internetowy Pneumatyka.eu.

PNEUMATYKA.EU » garażowe

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników