Wykonawstwo instalacji sprężonego powietrza

Wykonaliśmy już z różnych materiałów instalacje sprężonego powietrza dla dziesiątek branż.

Nasza praca to ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Większość etapów wykonawstwa instalacji pneumatycznej jest powtarzalna, jednak technologia się szybko rozwija i mimo doświadczenia, cały czas spotykamy się z nowymi wymaganiami stawianymi przez klientów. W odpowiedzi na szybki rozwój technologi w przemyśle stworzyliśmy warunki współpracy dla specjalistów i instalatorów w taki sposób aby zdobyta wiedza nie “uciekała” lecz powodowała synergię w zespole.

Nasi specjaliści są pasjonatami swojej pracy. Szkolą się cyklicznie oraz posiadają niezbędne badania lekarskie i uprawnienia. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrej komunikacji oraz przemyślanym i kontrolowanym procesom potrafimy skutecznie i terminowo montować rurociągi w różnych systemach. Jeśli istnieje taka potrzeba potrafimy to zrobić nie przerywając pracy w Twoim zakładzie.

Głęboka analiza potrzeb i precyzja w planowaniu pozwalają na wykonywanie prac bezpiecznie, estetycznie i terminowo.  Wieloletnia współpraca z producentami systemów instalacyjnych zapewnia nam i kontrahentom konkurencyjne ceny i niezawodności działania.

Systemy wykonywanych do tej pory rurociągów:

  • Instalacje pneumatyczne skręcane z rur aluminiowych (PREVOST, AIRNET, TRANSAIR, AIRPRESS, SICOMAT ) i poliamidowych PA (John Guest)
  • Instalacje pneumatyczne zgrzewane z rur polipropylenowych PP (niebieskie COPRAX PRANDELLI i szare KAN)
  • Instalacje pneumatyczne zaprasowywane ze stali czarnej ocynkowanej oraz ze stali nierdzewnej 304L
  • Instalacje pneumatyczne spawane metodą TIG w osłonie Argonu z rur ze stali nierdzewnej np. 304L, 316 Ti, 316L
  • Instalacje pneumatyczne z przewodów elastycznych