Ostatnio przeglądane

Termometr cyfrowy RayTemp 8

Termometr cyfrowy RayTemp 8 Zobacz większe

474,15 zł
385,49 zł netto

GE-RayTemp8

Gesa


Opis produktu

Termometr cyfrowy RayTemp 8

RayTemp 8  Termometr na podczerwień jest mały, w kształcie pistoletu, lekki i łatwy w użyciu. Po naciśnięciu spustu pistoletu od razu wyświetlana jest temperatura elementu mierzonego. Wyświetlacz LCD daje cyfrowy odczyt temperatury w zakresie od -59,9 do +499.9 ° C, przy użyciu sondy -63,9 do +1369.9 ° C.

 Termometr na podczerwień zawiera wyraźny, łatwy do odczytania, wyświetlacz LCD z niskim poborem baterii. RayTemp 8 podczerwień Termometr zawiera automatyczne wyłączanie zasilania urządzenia, który po 60 sekundach bezczynności wyłącza termometr, zwiększając żywotność baterii. Podczerwień termometru posiada funkcję plamki lasera ułatwiając użycie.

RayTemp 8 funkcji ma cztery klawisze funkcyjne, pozwalając użytkownikowi wybrać ° C / ° F max / min. Ponadto, różnica pomiędzy maksymalną i minimalną temperaturę i średnia temperatura może być wyświetlana.

RayTemp 8 podczerwień Termometr zawiera miniaturowąsondę, która umożliwia szeroki zakres zastosowań pomiaru temperatury, w tym powietrza, cieczy i temperatury powierzchni.

Opinie

Napisz opinię

Termometr cyfrowy RayTemp 8

Termometr cyfrowy RayTemp 8


Polecamy z tej kategorii: