Ostatnio przeglądane

Szybkozłącze kłowe 42mm 3/4" GZ

Szybkozłącze kłowe 42mm 3/4" GZ Zobacz większe

30,11 zł
24,48 zł netto

SK4206z

Geka


Opis produktu

Szybkozłącze kłowe 42 mm 3/4" GZ SK4206Z

Szybkozłącze kłowe 42 mm 3/4" GZ SK4206Z to najbardziej powszechna armatura stosowana w szeroko rozumianym przemyśle pneumatycznym, czyli do sprężonego powietrza lub połączeń instalacji, przemyśle ogrodniczym, budownictwie drogowym i podziemnym, technice środowiskowej, kanalizacjach, gospodarce leśnej i odbudowie krajobrazu. Charakteryzuje się solidną budową oraz niezawodnością nawet w najtrudniejszych warunkach. Przy ich zastosowaniu należy uwzględniać fakt, że nie posiadają one funkcji odcinania medium i połączenie nie może odbywać się pod ciśnieniem. Szybkozłącze kłowe 42 mm 3/4" GZ SK4206Z jest łatwe i wygodne w użyciu, umożliwia szybkie złączanie i rozłączanie węży. Obie łączone części są takie same – brak jest bowiem rozróżnienia na gniazdo i wtyk. Posiadają po dwa zaczepy, zachodzące na występy złącza. Pozwala to w bardzo prosty sposób połączyć je ze sobą. A dzieje się to poprzez dociśnięcie obu części do siebie i obrót. Należy zwrócić uwagę, że łączyć można elementy tego samego typu, o jednakowym rozstawie wewnętrznym zaczepów. Standardowo wykonane z odkuwanego mosiądzu.

Szybkozłącze kłowe 42 mm 3/4" GZ SK4206Z możemy również spotkać pod nazwą złącza GEKA. W naszej ofercie znajdą Państwo także złącze kłowe 42 mm wykonane ze stali nierdzewnej i standardowo posiadające uszczelkę z gumy olejoodpornej NBR, która jest umiejscowiona w bezpieczny i niezawodny sposób. W procesie produkcji każde złącze jest robione indywidualnie co zwiększa wytrzymałość i żywotność produktu.

Parametry:

  • Gwint: 3/4" zewnętrzny
  • Rozstaw kłów: 42 mm
  • Ciśnienie robocze: max 16 bar
  • Temperatura robocza(mosiądz/stal): od -30°C do +100°C / od -50°C do +200°C
  • Uszczelnienie(mosiądz/stal): NBR / Viton

Wymiary:

  • Szerokość - 62 mm,
  • Wysokość - 55 mm.

Dostępne w wersji sztywnej oraz w wersji z możliwością obrotu o 360 stopni. Złącza obracające się o 360 stopni, bardzo lekkie pod wpływem działania ciśnienia, stąd nie dochodzi do skręcania się węża.

Opinie

Napisz opinię

Szybkozłącze kłowe 42mm 3/4" GZ

Szybkozłącze kłowe 42mm 3/4" GZ


Polecamy z tej kategorii: