Ostatnio przeglądane

Szybkozłącze bezpieczne PressMann z gwintem 1/2'' Z

59,00 zł
47,97 zł netto

PM-SZ2604Z


Opis produktu

Szybkozłącze bezpieczne PressMann z gwintem 1/2" Z

Szybkozłącze bezpieczne Pressmann z gwintem 1/2" Z, lub inaczej mówiąc szybkozłącze bezpiecznego rozłączenia to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenia sobie wysoką jakość i bezpieczeństwo w pracy. Stosowanie szybkozłącza bezpiecznego PressMann z gwintem 1/2" Z to gwarancja długiej i niezawodnej pracy. Rewelacyjne rozwiązanie systemu rozprężającego umożliwia rozłączanie przy użyciu tylko jednej ręki i bez użycia siły. Stosowanie tego typu szybkozłącza ogranicza do absolutnego minimum jakiekolwiek zagrożenie podczas rozłączania. Zastosowanie odpowiedniej technologii produkcji oraz wykonanie szybkozłącza ze specjalnie dobranych materiałów, zapewniają wysoką jakość oraz zwiększoną wytrzymałość na trudne warunki pracy. Niewątpliwą zaletą tych szybkozłączy jest duży przepływ przy minimalnym spadku ciśnienia oraz bezpieczeństwo pracy (zabezpieczenie przed przypadkowym rozłączeniem).

Połączenie jest realizowane w taki sam sposób jak w innych szybkozłączkach, poprzez wciśnięcie wtyczki do złącza. Trzask oznacza, że wtyczka została pewnie umieszczona w złączu i połączenie zostało zamknięte. Przed rozłączeniem należy zwolnić pierwszy system zamykający, poprzez pchnięcie tulei w tył. Powoduje to zamknięcie zaworu i odprężenie systemu od strony wtyczki. Kolejne pociągnięcie tulei w przód odbezpiecza drugi system zamykający. Połączenie zostało bezpiecznie rozpięte. Szybkozłącze bezpieczne PressMann z gwintem 1/2" Z z systemem rozłączania bezciśnieniowego zostało zaprojektowane po to, aby umożliwić ujście zgromadzonego powietrza z przewodu, nie jest przeznaczone do bezpośredniego podłączenia sprężonego powietrza do narzędzia. Szybkozłącze bezpieczne PressMann stanowi część zestawu: szybkozłącze-pistolet do przedmuchu-osłona przewodu. Zestaw ten gwarantuje wysoki poziom komfortu użytkowania i bezpieczeństwo elementów otoczenia, gdyż nie rysuje powierzchni i nie zaczepia się o elementy otoczenia.

Cechy produktu:

 • Szybkozłącze bezpieczne Pressmann z gwintem 1/2" Z
 • Wtyk nie 'strzela' podczas rozłączenia
 • Gwarancja podwyższonego standardu bezpieczeństwa w trakcie pracy
 • Wysoka jakość wykonania
 • Część zestawu: szybkozłącze-pistolet do przedmuchu-osłona przewodu
 • Nie rysuje powierzchni i nie zaczepia się o elementy otoczenia
 • Przepustowość 1470 l/min
 • Zgodne z normą ISO 4414
 • Ciśnienie 2-12 bar


Specjalizacją firmy PressMann jest pneumatyka, czyli technika wykorzystania sprężonego powietrza w automatyzacji procesów produkcyjnych. W naszej ofercie odnajdą Państwo nie tylko znakomitej jakości sprzęt taki jak narzędzia, siłowniki czy bogatą armaturę przyłączeniową, szybkozłącza, bloki uzdatniania, osuszacze chłodnicze, stacje przygotowania powietrza, narzędzia pneumatyczne, sprężarki tłokowe i śrubowe, itp. Proponujemy także szeroki zakres usług z tego obszaru obejmujący nie tylko profesjonalny serwis urządzeń, ale także zaprojektowanie, wykonanie oraz walidację kompletnych instalacji dopasowanych do warunków Państwa zakładu pracy. 

Opinie

Napisz opinię

Szybkozłącze bezpieczne PressMann z gwintem 1/2'' Z

Szybkozłącze bezpieczne PressMann z gwintem 1/2'' Z


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 • Pistolet do..
 • Wtyk szybkozłączki..
 • Przewód spiralny z..
 • Uchwyt BG FIX do..

Polecamy z tej kategorii: