Ostatnio przeglądane

Sprężarka Tłokowa Bezolejowa Kompresor Airpress HLO215/25 230V 1,1kW

Sprężarka Tłokowa Bezolejowa Kompresor Airpress HLO215/25 230V 1,1kW Zobacz większe

Zapytaj o produkt

Sprężarka Tłokowa Bezolejowa Kompresor Airpress HLO215/25 230V 1,1kW

Sprężarka Tłokowa Bezolejowa Kompresor Airpress HLO215/25 230V 1,1kW

492,00 zł
400,00 zł netto

AP-36741/K

Więcej informacji

Sprężarka tłokowa bezolejowa  kompresor Airpress HLO215/25 1,5KM/1,1kw  

Sprężarka tłokowa bezolejowa  kompresor Airpress HLO215/25 1,5KM/1,1kw świetnie sprawdzi się w rasztatach i pracowniach rzemieślniczych. Jej wymiary świetnie sprawdzoą się jako główne źródło czynnika roboczego w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz jako dodatkowe wyposażenie w wielkich halach produkcyjnych. Sprężarka tłokowa to najstarszy znany i najczęściej spotykany typ sprężarki. Dostępne są w wersjach jedno lub dwustopniowej, ze smarowaniem olejowym lub bezolejowe z różną liczbą cylindrów w różnych układach. Jedyny wyjątek stanowią naprawdę małe sprężarki z cylindrami pionowymi gdzie najczęściej spotykany jest układ V.

Niski pobór energii i niewielkie wymiary sprawiają, że idealnie nadają się do pracy w przydomowym gospodarstwie lub garażu. Układ sprężający w sprężarkach tłokowych składa się z trzech podstawowych elementów: cylindra, głowicy i układu korbowego. Elementem roboczym jest tłok, który poprzez wykonywanie ruchów posuwisto-zwrotnych w obu kierunkach powoduje sprężanie zasysanego powietrza. Urządzenie może pracować odniesieniu pracy/odpoczynku: 50/50. Oznacza to, że sprężarka nie jest przeznaczona do pracy ciągłej, a po przykładowo przepracowanej godzinie, kolejną godzinę powinna zostać nieużywana. Elementy eksploatacyjne do sprężarek tłokowych są bardzo łatwo dostępne. Niemal wszystkie części są dostępne z magazynu, dzięki czemu nasza praca nie będzie miała długiego przestoju. Podczas wyboru sprężarki warto kierować się znanym i renomowanym producentem, dzięki czemu unikamy późniejszego kłopotu w oczekiwaniu na elementy do kompresora.Dane techniczne:

 • Typ HLO 215 / 25
 • Moc silnika (KM/kW) 1.5 / 1.1
 • Zasilanie (Volt/Hz/Fazy) 230 / 50 / 1
 • Ilość cylindrów 1
 • Ilość stopni sprężania 1
 • Pojemność zbiornika (l) 25
 • Wydajność (l/min) 215
 • Ciśnienie maksymalne (bar) 8
 • Ciśnienie robocze (bar) 6
 • Rozmiar (d x s x w, cm) 60 x 25 x 60
 • Waga (kg) 23


Airpress jest firmą, która na rynku pneumatycznym działa już od 1938 roku. W przeciągu tak długiego okresu zdobyli zaufanie klientów zarówno w Polsce (gdzie marka AIRPRESS znana jest od ponad dwudziestu lat) jak i za granicą. Wykwalifikowana kadra zapewnia w pełni profesjonalny serwis sprzedawanych przez nas urządzeń dostępny w każdym miejscu w kraju. Firma stawia sobie za punkt honoru, aby oferowane urządzenia cechowały się bardzo niskimi kosztami eksploatacji (zarówno w zakresie obsługi serwisowej jak i napraw głównych) wśród dostępnych na rynku urządzeń renomowanych producentów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów i norm, które stawiają ich wśród liderów rynku pneumatycznego na terenie całej Europy. Airpress jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w różnego rodzaju produktach pneumatycznych począwszy od pistoletów lakierniczych, przez sprężarki śrubowe, tłokowe czy też wyciszane,narzędzia pneumatyczne, instalacje pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry i mikrofiltry. Serwis na terenie całego kraju informowany jest o wszystkich możliwych nowościach technologicznych na rynku, co w kombinacji z innymi działami firmy procentuje szybką i bardzo efektywną współpracą z naszymi klientami.

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Kurier przedpłata Kurier przedpłata 1 dzień 14,00 zł
Kurier pobranie Kurier pobranie 1 dzień 17,00 zł
Odbiór w sklepie Odbiór w sklepie Natychmiast Free!

Polecamy z tej kategorii: