Ostatnio przeglądane

Sprężarka kompresor Airpress HL425-100V / 230V 3KM/2,2kw

AIRPRESS HL 425-100 / 230V Zobacz większe

Zapytaj o produkt

Sprężarka kompresor Airpress HL425-100V / 230V 3KM/2,2kw

Sprężarka kompresor Airpress HL425-100V / 230V 3KM/2,2kw

1 340,00 zł
1 089,43 zł netto

AP-36834

Dane techniczne

Moc silnika (kW) 3,0 KM / 2,2 kW
Ciśnienie 8 bar
Wydajność 425L /min
Pojemność zbiornika 100 l
Waga (kg) 60
Wymiary (mm) 1090 x 430 x 830
Olej Zalana olejem
Prędkość obrotowa 2800 obr/min

Więcej informacji

Sprężarka kompresor Airpress HL425-100V / 230V 3KM/2,2kw

Sprężarka kompresor Airpress HL425-100V / 230V 3KM/2,2kw to produkt o bardzo wysokich parametrach w porównaniu do innych sprężarek tłokowych w tym segmencie cenowym. Sprężarka tłokowa o ciśnieniu maksymalnym 8 bar, ciśnieniu roboczym 6 bar to kompaktowe i proste w obsłudze urządzenie. Niski pobór energii, podłączenie 230V i niewielkie wymiary sprawiają, że sprężarka tłokowa 425-100V idealnie nadaje się do pracy w domu, przydomowym gospodarstwie, garażu lub małym warsztacie. Sprężarka AIRPRESS 425-100V wyposażona jest w dwa manometry, dwa szybkozłącza pneumatyczne, reduktor, wyłącznik ciśnieniowy oraz zabezpieczenie termiczne. 

Sprężarka kompresor Airpress HL425-100V / 230V 3KM/2,2kw świetnie sprawdzi się w warsztatach i pracowniach rzemieślniczych. Jej wymiary świetnie sprawdzoą się jako główne źródło czynnika roboczego w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz jako dodatkowe wyposażenie w wielkich halach produkcyjnych. Sprężarki tłokowe mają liczne zalety, wśród których wyróżnić można między innymi bardzo wydajny układ chłodzenia pompy sprężarkowej, łatwą kontrolę poziomu oleju, powiększony karter, osłona kół pasowych, nowoczesny blok przemysłowy. Sprężarka tłokowa to najstarszy znany i najczęściej spotykany typ sprężarki. Dostępne są w wersjach jedno lub dwustopniowej, ze smarowaniem olejowym lub bezolejowe z różną liczbą cylindrów w różnych układach. Jedyny wyjątek stanowią naprawdę małe sprężarki z cylindrami pionowymi gdzie najczęściej spotykany jest układ V.

Niski pobór energii i niewielkie wymiary sprawiają, że idealnie nadają się do pracy w przydomowym gospodarstwie lub garażu. Układ sprężający w sprężarkach tłokowych składa się z trzech podstawowych elementów: cylindra, głowicy i układu korbowego. Elementem roboczym jest tłok, który poprzez wykonywanie ruchów posuwisto-zwrotnych w obu kierunkach powoduje sprężanie zasysanego powietrza. Urządzenie może pracować odniesieniu pracy/odpoczynku: 50/50. Oznacza to, że sprężarka nie jest przeznaczona do pracy ciągłej, a po przykładowo przepracowanej godzinie, kolejną godzinę powinna zostać nieużywana. Elementy eksploatacyjne do sprężarek tłokowych są bardzo łatwo dostępne. Niemal wszystkie części są dostępne z magazynu, dzięki czemu nasza praca nie będzie miała długiego przestoju. Podczas wyboru sprężarki warto kierować się znanym i renomowanym producentem, dzięki czemu unikamy późniejszego kłopotu w oczekiwaniu na elementy do kompresora.


Airpress jest firmą, która na rynku pneumatycznym działa już od 1938 roku. W przeciągu tak długiego okresu zdobyli zaufanie klientów zarówno w Polsce (gdzie marka AIRPRESS znana jest od ponad dwudziestu lat) jak i za granicą. Wykwalifikowana kadra zapewnia w pełni profesjonalny serwis sprzedawanych przez nas urządzeń dostępny w każdym miejscu w kraju. Firma stawia sobie za punkt honoru, aby oferowane urządzenia cechowały się bardzo niskimi kosztami eksploatacji (zarówno w zakresie obsługi serwisowej jak i napraw głównych) wśród dostępnych na rynku urządzeń renomowanych producentów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów i norm, które stawiają ich wśród liderów rynku pneumatycznego na terenie całej Europy. Airpress jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w różnego rodzaju produktach pneumatycznych począwszy od pistoletów lakierniczych, przez sprężarki śrubowe, tłokowe czy też wyciszane,narzędzia pneumatyczne, instalacje pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry i mikrofiltry. Serwis na terenie całego kraju informowany jest o wszystkich możliwych nowościach technologicznych na rynku, co w kombinacji z innymi działami firmy procentuje szybką i bardzo efektywną współpracą z naszymi klientami.

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Kurier przedpłata Kurier przedpłata 1 dzień 14,00 zł
Kurier pobranie Kurier pobranie 1 dzień 17,00 zł
Odbiór w sklepie Odbiór w sklepie Natychmiast Free!

Polecamy z tej kategorii: