Ostatnio przeglądane

Sprężarka śrubowa kompresor APS BASIC Combi DRY 7.5 / 200

Sprężarka śrubowa kompresor APS BASIC Combi DRY 7.5 / 200 Zobacz większe

Zapytaj o produkt

Sprężarka śrubowa kompresor APS BASIC Combi DRY 7.5 / 200

Sprężarka śrubowa kompresor APS BASIC Combi DRY 7.5 / 200

18 450,00 zł
15 000,00 zł netto

Więcej informacji

Sprężarka śrubowa APS BASIC Combi DRY 7.5 / 200

AIRPRESS BASIC COMBI DRY 7,5 na zbiorniku 500 l. z osuszaczem
Model sprężarki AIRPRESS serii APS BASIC COMBI DRY osadzony na zbiorniku oraz wyposażony w wysokiej klasy osuszacz ziębniczy z serii APX jest połączeniem komfortu pracy, eleganckiego wykonania i najnowszej technologii z długoletnią tradycją i doświadczeniem w dziedzinie pneumatyki.

Sprężarki serii APS BASIC COMBI DRY 7,5 / 200 to urządzenia całkowicie monitorujące wszelkie nieprawidłowości wykluczając jakiekolwiek ryzyko pracy. Urządzenia serii BASIC cechują się bardzo dużą wydajnością w stosunku do mocy zainstalowanej, a tym samym bardzo małym zużyciem energii elektrycznej. Sprężarka serii BASIC wyposażona jest w komponenty najwyższej światowej klasy:
- Najwyższej klasy moduł śrubowy
- Zbiornik powietrza o pojemności 200 litrów

Dane techniczne:

 • Typ BASIC COMBI DRY 7,5 / 200
 • Moc silnika 7,5 KM / 5,5 kW
 • Ciśnienie maksymalne 10 bar
 • Wydajność 600 l./min.
 • Poziom głośności 62 dB(A)
 • Napięcie zasilania 400 V
 • Przyłącze powietrza 1/2"
 • Rozruch gwiazda-trójkąt
 • Zbiornik 200 l.
 • Osuszacz ziębniczy APX
 • Rozmiar 1420 x 580 x 1260 mm
 • Waga 198 kg


Airpress jest firmą, która na rynku pneumatycznym działa już od 1938 roku. W przeciągu tak długiego okresu zdobyli zaufanie klientów zarówno w Polsce (gdzie marka AIRPRESS znana jest od ponad dwudziestu lat) jak i za granicą. Wykwalifikowana kadra zapewnia w pełni profesjonalny serwis sprzedawanych przez nas urządzeń dostępny w każdym miejscu w kraju. Firma stawia sobie za punkt honoru, aby oferowane urządzenia cechowały się bardzo niskimi kosztami eksploatacji (zarówno w zakresie obsługi serwisowej jak i napraw głównych) wśród dostępnych na rynku urządzeń renomowanych producentów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów i norm, które stawiają ich wśród liderów rynku pneumatycznego na terenie całej Europy. Airpress jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w różnego rodzaju produktach pneumatycznych począwszy od pistoletów lakierniczych, przez sprężarki śrubowe, tłokowe czy też wyciszane,narzędzia pneumatyczne, instalacje pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry i mikrofiltry. Serwis na terenie całego kraju informowany jest o wszystkich możliwych nowościach technologicznych na rynku, co w kombinacji z innymi działami firmy procentuje szybką i bardzo efektywną współpracą z naszymi klientami.

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Kurier przedpłata Kurier przedpłata 1 dzień 14,00 zł
Kurier pobranie Kurier pobranie 1 dzień 17,00 zł
Odbiór w sklepie Odbiór w sklepie Natychmiast Free!

Polecamy z tej kategorii: