Sprężarki do prób ciśnieniowych

Używanie powietrza zamiast wody do prób ciśnieniowych staje się coraz bardziej popularne w przypadku innych niż pneumatycznych instalacji sanitarnych. Użycie sprężonego powietrza do próby ciśnieniowej pozwala uniknąć zastojów wody w instalacji, eliminując tym samym ryzyko wystąpienia legionelli i zapobiega uszkodzeniom instalacji podczas mrozów.

Sprężarki do prób ciśnieniowych charakteryzują się wysokim ciśnieniem maksymalnym. Dzięki temu świetnie sprawdzą się podczas prób szczelności instalacji sanitarnych i instalacji sprężonego powietrza.

U nas uzyskasz poradę oraz kupisz kompresor do prób ciśnieniowych wraz z niezbędnym osprzętem. Możesz również on wynająć kompresorów do prób ciśnieniowych jeśli zakup nie jest uzasadniony..

Nasi instalatorzy mogą przeprowadzić próbę szczelności dla Ciebie – zadzwoń 533 566 662!

Próba szczelności z wykorzystaniem sprężarki do prób ciśnieniowych.

proba powietrzem 1

Przy wykonywaniu próby szczelności instalacji wymagane jest znacznie wyższe ciśnienie niż ciśnienie pracy danej instalacji.

Dobór kompresora do próby ciśnieniowej uzależniony jest od pojemności instalacji, czasu przeznaczonego na wykonanie próby oraz  wymaganego ciśnienia.


Sprężarki do prób ciśnieniowych pneumatyka.euPneumatyka.eu – uniwersalny dostawca pneumatyki. Na naszych stronach znajdziesz najważniejsze towary i usługi z dziedziny pneumatyki ponieważ wiemy czego potrzeba prawdziwym fachowcom. Sprężarki do prób ciśnieniowych – sprzedaż i wynajem. Zajmujemy się wszystkimi aspektami systemów sprężonego powietrza od kompresorów, poprzez instalacje sprężonego powietrza, przygotowanie sprężonego powietrza aż do napędów pneumatycznych, narzędzi i utrzymania ruchu pod kątem pneumatyki. Dlatego też jeżeli potrzebujesz porady – zadzwoń! 533-566-662