Ostatnio przeglądane

Sprężarka tłokowa kompresor Airpress HK425-100 / 2.2kW / 400V

AIRPRESS HK 425-100 / 2.2kW / 400V Zobacz większe

Zapytaj o produkt

Sprężarka tłokowa kompresor Airpress HK425-100 / 2.2kW / 400V

Sprężarka tłokowa kompresor Airpress HK425-100 / 2.2kW / 400V

3 170,00 zł
2 577,24 zł netto

Więcej informacji

Sprężarka tłokowa kompresor Airpress HK425-100 / 2.2kW / 400V

Sprężarka tłokowa kompresor Airpress HK425-100 / 2.2kW / 400V świetnie sprawdzi się w warsztatach i pracowniach rzemieślniczych. Jej wymiary świetnie sprawdzoą się jako główne źródło czynnika roboczego w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz jako dodatkowe wyposażenie w wielkich halach produkcyjnych. Sprężarki tłokowe mają liczne zalety, wśród których wyróżnić można między innymi bardzo wydajny układ chłodzenia pompy sprężarkowej, łatwą kontrolę poziomu oleju, powiększony karter, osłona kół pasowych, nowoczesny blok przemysłowy. Sprężarka tłokowa to najstarszy znany i najczęściej spotykany typ sprężarki. Dostępne są w wersjach jedno lub dwustopniowej, ze smarowaniem olejowym lub bezolejowe z różną liczbą cylindrów w różnych układach. Jedyny wyjątek stanowią naprawdę małe sprężarki z cylindrami pionowymi gdzie najczęściej spotykany jest układ V.

Niski pobór energii i niewielkie wymiary sprawiają, że idealnie nadają się do pracy w przydomowym gospodarstwie lub garażu. Układ sprężający w sprężarkach tłokowych składa się z trzech podstawowych elementów: cylindra, głowicy i układu korbowego. Elementem roboczym jest tłok, który poprzez wykonywanie ruchów posuwisto-zwrotnych w obu kierunkach powoduje sprężanie zasysanego powietrza. Urządzenie może pracować odniesieniu pracy/odpoczynku: 50/50. Oznacza to, że sprężarka nie jest przeznaczona do pracy ciągłej, a po przykładowo przepracowanej godzinie, kolejną godzinę powinna zostać nieużywana. Elementy eksploatacyjne do sprężarek tłokowych są bardzo łatwo dostępne. Niemal wszystkie części są dostępne z magazynu, dzięki czemu nasza praca nie będzie miała długiego przestoju. Podczas wyboru sprężarki warto kierować się znanym i renomowanym producentem, dzięki czemu unikamy późniejszego kłopotu w oczekiwaniu na elementy do kompresora.

Dane techniczne:

 • Sprężarka tłokowa kompresor Airpress HK425-100 / 2.2kW / 400V
 • wydajność na ssaniu - 425 l/min
 • wydajność efektywna - 300 l/ min
 • zbiornik - 100 litrów
 • moc silnika - 3,0 KM /2,2 kW
 • ciśnienie robocze / ciśnienie maksymalne - 8 bar/ 10 bar
 • ilość cylindrów - 2
 • ilość stopni sprężania - 1
 • obroty - 1050 obr./min
 • zasilanie - 400V / 50 Hz / 3F
 • wymiary - 980 x 400 x 820 mm
 • waga - 79 kg


Zalety sprężarek tłokowych:
- bardzo wydajny układ chłodzenia pompy sprężarkowej
- łatwa kontrola poziomu oleju
- powiększony karter
- osłona kół pasowych
- nowoczesny blok przemysłowy

WERSJA PROFESJONALNA - ZIELONA!!

W skład zestawu wchodzi:
Sprężarka HK 425-100
Kołka
Rączka
Instrukcja obsługi
Karta Gwarancyjna
Dowód zakupu
Deklaracja zgodności, certyfikaty

DARMOWA WYSYŁKA bądź odbiór osobisty!!

PRODUKTY SĄ NOWE ORAZ ORYGINALNIE ZAPAKOWANE
Na produkt udzielamy minimum 12nasto miesięcznej pisemnej gwarancji.


Airpress jest firmą, która na rynku pneumatycznym działa już od 1938 roku. W przeciągu tak długiego okresu zdobyli zaufanie klientów zarówno w Polsce (gdzie marka AIRPRESS znana jest od ponad dwudziestu lat) jak i za granicą. Wykwalifikowana kadra zapewnia w pełni profesjonalny serwis sprzedawanych przez nas urządzeń dostępny w każdym miejscu w kraju. Firma stawia sobie za punkt honoru, aby oferowane urządzenia cechowały się bardzo niskimi kosztami eksploatacji (zarówno w zakresie obsługi serwisowej jak i napraw głównych) wśród dostępnych na rynku urządzeń renomowanych producentów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów i norm, które stawiają ich wśród liderów rynku pneumatycznego na terenie całej Europy. Airpress jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w różnego rodzaju produktach pneumatycznych począwszy od pistoletów lakierniczych, przez sprężarki śrubowe, tłokowe czy też wyciszane,narzędzia pneumatyczne, instalacje pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry i mikrofiltry. Serwis na terenie całego kraju informowany jest o wszystkich możliwych nowościach technologicznych na rynku, co w kombinacji z innymi działami firmy procentuje szybką i bardzo efektywną współpracą z naszymi klientami.

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Kurier przedpłata Kurier przedpłata 1 dzień 14,00 zł
Kurier pobranie Kurier pobranie 1 dzień 17,00 zł
Odbiór w sklepie Odbiór w sklepie Natychmiast Free!

Polecamy z tej kategorii: