Specjalista ds. handlu i doradztwa technicznego

Miejsce pracy: Starogard Gdański

 

Jeśli…

  • jesteś wybitnie skutecznym sprzedawcą, odnosisz sukcesy i ten „niełatwy kawałek chleba” daje Ci satysfakcję;
  • jesteś empatyczny, a pomaganie innym jest dla Ciebie źródłem autentycznej radości i daje Ci kopa do działania;
  • czerpiesz przyjemność z kontaktu z ludźmi, lubisz z nimi rozmawiać i wspierać w rozwiązywaniu ich problemów;
  • nie potrafisz żyć bez wyzwań i celów – potrzebujesz widzieć dowody swojego sukcesu;
  • rozumiesz, że sprzedaż to nie tylko relacje, przypadek czy szczęście, ale metodyczne wykonywanie określonych zadań;
  • posiadasz nastawienie, dzięki któremu nie załamujesz się, gdy słyszysz „nie” od klienta i dalej robisz swoje;
  • posiadasz REALNE doświadczenie w handlu bezpośrednim;
  • rozwój i samodoskonalenie jest dla Ciebie częścią życia, bo rozumiesz, że to, KIM JESTEŚ, decyduje o Twoich sukcesach w sprzedaży…

…to być może jesteś osobą, której szukamy!

Szukamy bowiem dojrzałych emocjonalnie i życiowo osób, które rozumieją, że sprzedawanie to pomaganie ludziom i troszczenie się o ich dobro, a nie prymitywna manipulacja i tanie sztuczki. Jeśli więc fascynują Cię techniki wciskania klientom za wszelką cenę, mówimy to otwarcie: nie czytaj dalej tego ogłoszenia.

Nasza firma powstała dlatego, że wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki ludziom przedsiębiorczym, którzy – zamiast narzekać – biorą życie w swoje ręce. Dlatego wszystko, co robimy, służy właśnie temu, by ich wspierać. W rozwiązaniach w zakresie systemów sprężonego powietrza dla przemysłu oferujemy naszym klientom najwyższą jakość i profesjonalne doradztwo.

Czy zagraża nam obecny kryzys? Jesteśmy spokojni o przyszłość nie tylko dlatego, że – jak pokazują analizy z poprzednich kryzysów gospodarczych – branża przemysłowa po jakimkolwiek kryzysie osiąga fenomenalne wyniki rozwijając się w zastraszającym tempie Prawda jest taka, że rozwijamy się szybciej niż kiedykolwiek, bo to, czego uczymy, jest potrzebne naszym klientom jeszcze bardziej, niż było przed kryzysem.

Na czym polega praca sprzedawcy w PressMannie?

Jako specjalista ds. handlu i doradztwa technicznego jesteś odpowiedzialny za pozyskiwanie i obsługę klientów z branży przemysłowej którzy korzystają z pneumatyki w swoim miejscu pracy. W praktyce wygląda to tak, że obsługujesz zapytania telefoniczne i e-mailowe które nasi nowi, dotychczasowi i potencjalni klienci kierują do naszej firmy. Zadania wykonujesz w naszym biurze które pełni również funkcję sklepu stacjonarnego, dzięki czemu możesz budować relacje z klientami którzy odwiedzają naszą siedzibę. Korzystając z bazy klientów i sieci www będziesz pozyskiwał nowych klientów chcących korzystać z usług serwisu urządzeń.