Ostatnio przeglądane

Pistolet do przedmuchu AirPress

Pistolet do przedmuchu AirPress Zobacz większe

14,94 zł
12,15 zł netto

4300001

Airpress


Opis produktu

Pistolet do przedmuchu AirPress 4300001 z krótką dyszą do przedmuchu powietrzem. Maksymalne ciśnienie robocze 6 bar. Zużycie powietrza na poziomie 150 l/min. Dysza oraz spust wykonane ze stali, pozostała część wykonana ze sztucznego tworzywa o wysokiej jakości.

Produkt przeznaczony do stosowania w warsztatach oraz serwisach o szerokim zastosowaniu. Pistoletem możemy suszyć powietrzem, przeczyścić zanieczyszczenia po skończonej pracy, przeczyścić urządzenia, bądź miejsca trudno dostępne


Airpress jest firmą, która na rynku pneumatycznym działa już od 1938 roku. W przeciągu tak długiego okresu zdobyli zaufanie klientów zarówno w Polsce (gdzie marka AIRPRESS znana jest od ponad dwudziestu lat) jak i za granicą. Wykwalifikowana kadra zapewnia w pełni profesjonalny serwis sprzedawanych przez nas urządzeń dostępny w każdym miejscu w kraju. Firma stawia sobie za punkt honoru, aby oferowane urządzenia cechowały się bardzo niskimi kosztami eksploatacji (zarówno w zakresie obsługi serwisowej jak i napraw głównych) wśród dostępnych na rynku urządzeń renomowanych producentów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów i norm, które stawiają ich wśród liderów rynku pneumatycznego na terenie całej Europy. Airpress jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w różnego rodzaju produktach pneumatycznych począwszy od pistoletów lakierniczych, przez sprężarki śrubowe, tłokowe czy też wyciszane,narzędzia pneumatyczne, instalacje pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry i mikrofiltry. Serwis na terenie całego kraju informowany jest o wszystkich możliwych nowościach technologicznych na rynku, co w kombinacji z innymi działami firmy procentuje szybką i bardzo efektywną współpracą z naszymi klientami.

Opinie

Napisz opinię

Pistolet do przedmuchu AirPress

Pistolet do przedmuchu AirPress


Polecamy z tej kategorii: