Filtr MAXY 1/2″ czarny korpus

139,00  113,01  netto

Bezpłatna konsultacja: +48 58 56 240 14
iRatyiLeasing

Bezpieczne płatności ONLINE: Sprawdź wszystkie formy płatności

Możesz także złożyć zamówienie telefoniczne lub mailowe

58 56 240 14 | biuro@pneumatyka.eu

Opis

Filtr MAXY 1/2″ czarny korpus

Linia MAXY wyróżnia się trwałością i wysoką jakością. Bloki zespołów odlewane są z wysokiej jakości stopu, dokładnie wykańczane i malowane, posiadają także otwory techniczne pozwalające na łączenie z innymi elementami lub rekonfigurację. Reduktory posiadają dokładne wskaźniki ciśnienia do 12 bar z możliwością montażu z drugiej strony zależnie od kierunku przepływu powietrza w instalacji. Filtry oferują filtrację na poziomie – 20µ, posiadają także trzy funkcyjny zawór spustowy, pozwalający na całkowite otwarcie lub zamknięcie oraz na pracę pół-automatyczną. Zespoły wyposażone są także w otwory montażowe, np. do ściany, ukryte pod plastikowymi zaślepkami.

  • Filtruje sprężone powietrze ze stałych i płynnych cząsteczek i tym samym w dużym stopniu chroni i znacznie przedłuża żywotność pneumatycznych maszyn i urządzeń.
  • Oba przyłącza to gwinty wewnętrzne 1/2″. Może być zamontowany w pozycji pionowej, w obie strony zgodnie z kierunkiem przepływu powietrza.
  • Posiada trzy funkcyjny zawór spustowy, pozwalający na całkowite otwarcie lub zamknięcie oraz na pracę półautomatyczną.
  • Otwory montażowe na śruby znajdują się pod plastikowymi zaślepkami.

 

Informacje dodatkowe
Wysyłka

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Filtr MAXY 1/2″ czarny korpus”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapytanie o produkt

Zapytanie o produkt