Szukasz solidnego
kompresora śrubowego?

srubowe grafika glowna

Zadzwoń do nas:

Dewiza firmy Gudepol to wysoka jakość za rozsądne pieniądze i gwarancja profesjonalnego serwisu.

Jako autoryzowany dystrybutor pomagamy w doborze odpowiedniego urządzenia, doradzamy w kwestii instalacji, realizujemy serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne. Szukasz solidnego kompresora śrubowego i fachowej obsługi?

Gudepol 1080 390

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Gudepol, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość obsługi. Oferujemy swoją pomoc w zakresie doboru urządzenia dopasowanego do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa.

Gudepol jest firmą produkującą w Polsce od trzydziestu lat pełen asortyment urządzeń niezbędnych do wykonania kompletnej instalacji pneumatycznej począwszy od źródła powietrza (sprężarki), poprzez system uzdatniania sprężonego powietrza (filtry, separatory, osuszacze), aż do odbiorników sprężonego powietrza (klucze udarowe, nasadki, młotki, pistolety, nitownice, szlifierki, wkrętaki pneumatyczne).

Zadzwoń:

Sprężarki śrubowe
w ofercie Gudepol

Sprężarki śrubowe z napędem bezpośrednim lub pośrednim, o mocy od 2,2 kW do 45 kW, wydajności od 320l/min do 6600l/min, ciśnieniu roboczym od 8 do 13 bar, w wersji wolnostojącej lub na zbiorniku, w wersji stałoobrotowej lub z falownikiem, z obudową dźwiękochłonną w standardzie, wyposażone w opcjonalny osuszacz chłodniczy i filtry, jeden z dostępnych trzech rodzajów paneli mikroprocesorowych oraz ulepszenia w postaci wymiennika ciepła lub modułu do zdalnego sterowania sprężarką Internet Chmura.

Seria HIT-3G i SMART (2,2 kW – 15  kW)

smart1a

Sprężarki śrubowe Gudepol serii HIT-3G oraz SMART to idealne źródło sprężonego powietrza dla warsztatów, rzemiosła i lekkiego przemysłu.  Przeznaczone są dla użytkowników, którzy potrzebują kompresora w technologii śrubowej (z wszystkimi jego zaletami), o nie dużej wydajności oraz w konfiguracji dobranej do planowanego przeznaczenia sprężonego powietrza.

Seria VSI, VSA, VSB-3G (7,5 kW – 37 kW)

Sprężarki śrubowe Gudepol serii VSI, VSA i VSB-3G to doskonałe źródło sprężonego powietrza w nowoczesnej instalacji sprężonego powietrza. Sprężarki te zostały zaprojektowane, jako stacjonarne jednostki o bardzo małej powierzchni zabudowy wynoszącej nawet 0,7m2. Przeznaczone są dla użytkowników, którzy potrzebują stworzyć system sprężonego powietrza idealnie dostosowany do ich potrzeb.  Dzięki możliwości doboru oddzielnych komponentów np. odpowiedniej wielkości zbiornika ciśnieniowego, rodzaju osuszacza, filtrów o określonej dokładności filtracji, system sprężonego powietrza będzie mógł spełnić najbardziej rygorystyczne wymogi dotyczące klasy czystości.

Seria VDBI (22 kW – 45kW)

vdbia1

Seria kompresorów VDBI powstała na bazie najnowszych standardów, panujących na rynku sprężarek przemysłowych. Została stworzona z myślą o zakładach produkcyjnych oraz średnich i dużych przedsiębiorstwach. Konstrukcja napędu bezpośredniego to pewność, że kompresor serii VDBI zawsze osiąga najwyższy stopień wydajności i energooszczędności. Wyposażenie sprężarki w falownik o szerokim zakresie pracy, nadaje pełną adaptacyjność do warunków przemysłowej sieci pneumatycznej. 

SERWIS / INSTALACJA

test

Od lat zajmujemy się serwisem kompresorów i sprężarek dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie w tym zakresie na najwyższym poziomie. Nasz serwis to przede wszystkim gwarancja fachowej i rzetelnej usługiNiezwłoczna reakcja na zgłoszenie oraz tanie części eksploatacyjne i zamienne. Nasi serwisanci regularnie przechodzą szkolenia zorganiozwane przez renomowanych producentów sprężarek śrubowych, tłokowych oraz łopatkowych. 

Wraz z firmą Gudepol zapewniamy skuteczną obsługę czy to z zakresu serwisów czy instalacji urządzenia w Twoim przedsiębiorstwie.

Masz pytania? Jesteśmy do Twoej dyspozycji:

Od blisko 20 lat doradzamy przedsiębiorstwom w zakresie sprężonego powietrza. Szukasz kompresora śrubowego Gudepol, ale nie wiesz, który wybrać? Chcesz, aby Twoja instalacja pracowała wydajnie i oszczędnie? Poszukujesz solidnego wykonawcy, który pomoże Twojej organizacji pamiętać o niezbędnych przeglądach, serwisie, tak aby nigdy nie dopuścić do sytuacji w której Twoje urządzenie odmawia posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie?

Zadzwoń do nas!

Poznaj bliżej markę
GUDEPOL

Produkt Polski

Od małej hurtowni narzędzi z niewielkim udziałem urządzeń pneumatycznych w 1990 roku, do dużego przedsiębiorstwa zorientowanego w pełni na system sprężonego powietrza to droga rozwoju firmy Gudepol na rynku polskim.

gudepol2

Organizacja

Praca profesjonalnego zespołu projektantów i pracowników linii produkcyjnej pozwoliła na  zaprojektowanie oraz wdrożenie do produkcji w firmie Gudepol w Legnicy sprężarek tłokowych i śrubowych. Dystrybucją produktów oferowanych przez Gudepol zajmują się centrala w Legnicy, oddziały w Katowicach i Warszawie oraz sieć dystrybutorów, wśród których znaczącą rolę odgrywa PressMann posiadający autoryzację do sprzedaży i serwisu.

Taka organizacja sieci dystrybucji i serwisu zapewnia doskonałą obsługę użytkowników produktów firmy Gudepol w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

gudepol1

Jakość

Wszystkie produkty firmy Gudepol wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Stosowanie wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, wdrożonego w 2003 roku, gwarantuje przestrzeganie powtarzalnych i skalowalnych procesów, aby zapewnić, że każdy produkt charakteryzuje się oczekiwaną trwałością i wydajnością oraz założonymi parametrami technicznymi.

a
Jak dobrać kompresor śrubowy? – sprawdź!
leaselinkmale
Kupujesz na firmę?
leaseLink zapłaci za Ciebie!

Dowolność

leaseLink obsługuje każdą firmę, nie odrzucają wniosków ze względu na rodzaj i staż (spółki, fundacje itd.).
Chętnie finansują dowolny przedmiot powyżej 1000 złotych!

Dostępność

Leasing zrobiony kiedy Ty chcesz. Pracują dla Ciebie 24h / 7 / 365. Decyzja 100% online.

3

Szybkość

Szanujemy Twój czas, decyzję poznasz w 2 minuty!

KUPUJ BEZPIECZNIE ONLINE

OBSŁUGA KLIENTA ONLINE

Zapewniamy profesjonalną obsługę – telefoniczną oraz online. Porozmawiaj z naszym doradcą i wspólnie wybierzcie dopasowane urządzenie. 

ZAKUP PRZEZ SKLEP

Gdy już wybierzesz kompresor, którego potrzebujesz, złóż wygodnie zamówienie za pośrednictwem naszego sklepu online. Bez wychodzenia z domu.

3

KOMPRESOR POD DRZWI

Zakupiony kompresor zostanie dostarczony pod wskazany adres. Minimum zaangażowania. Wszystko zrobimy za Ciebie.

4

SERWIS / INSTALACJA

Nie obawiaj się instalacji czy serwisów. Obsługujemy całą Polskę.

onlinekup
wektor logo 1mnniejsze

Właścicielem marki Pneumatyka.eu jest firma PressMann Sp. z o.o. ze Starogardu Gdańskiego, której specjalizacją jest pneumatyka, czyli technika wykorzystania sprężonego powietrza w automatyzacji procesów produkcyjnych. W naszej ofercie odnajdą Państwo nie tylko znakomitej jakości sprzęt taki jak kompresory, narzędziasiłowniki czy bogatą armaturę przyłączeniowąszybkozłączabloki uzdatnianiaosuszacze chłodniczestacje przygotowania powietrza. Proponujemy także szeroki zakres usług z tego obszaru obejmujący nie tylko profesjonalny serwis urządzeń, ale także zaprojektowaniewykonanie oraz walidację kompletnych instalacji dopasowanych do warunków Państwa zakładu pracy. 

Zadzwoń – jesteśmy do Twojej dyspozycji:

lp natalia

Natalia

Specjalista ds. organizacji i zarządzania
Specjalność: organizacja. Dba o organizację i harmonogram pracy w trosce o najwyższą jakość obsługi naszych klientów.
lp lukasz

Łukasz

Specjalista ds. handlu i doradztwa technicznego
Specjalność: obsługa klienta. Najbardziej doświadczony doradca, pomoże Państwu dobrać odpowiedni kompresor dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa.
lp michal

Michał

Specjalista ds. handlu i doradztwa technicznego
Specjalność: wizerunek marki. Opiekun marki Gudepol, dba o jakość i aktualność oferty, przygotowuje dla Państwa najlepsze ceny dostępne na rynku.
lp oskar

Oskar

Specjalista ds. sprzedaży internetowej
Specjalność: zamówienia e-commerce. Zajmuje się zamówieniami ze sklepu internetowego, dba o utrzymanie wysokiej jakość obsługi. 
PressMann Opinie
Zobacz co mówią nasi klienci:
ocena google
Znajdź nas
Niezależnie od formy kontaktu, jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami.

Nasi doradcy są dla Ciebie!

SIEDZIBA FIRMY

ul. Hugo Kołłątaja 11
83-200 Starogard Gdański
woj. pomorskie

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00

ZADZWOŃ DO NAS
ADRES E-MAIL
ŚLEDŹ NAS