Kompresor do garażu

Kompresor do garażu

Kompresor do garażu to uniwersalne i przydatne narzędzie. Lista zastosowań kompresora w garażu jest bardzo długa. Warto wymienić choćby takie czynności jak pompowanie kół, przedmuchiwanie i zasilanie narzędzi pneumatycznych. Bardziej ambitni majsterkowicze mogą nawet stworzyć swoje własne instalacje sprężonego powietrza z punktami poboru w najwygodniejszych miejscach. Kiedy mówimy: “Kompresor do garażu”, mamy na myśli przede wszystkim kompresor tłokowy, ponieważ własnie ten typ kompresora pasuje do garażowego systemu pracy.

Kompresor do garażu – napęd pasowy czy bezpośredni?

W naszej ofercie mamy kompresory do garażu w dwóch podstawowych segmentach cenowo jakościowych. Kompresory z napędem bezpośrednim i kompresory z napędem pasowym. Sprężarki tłokowe z napędem bezpośrednim to bardzo powszechnie spotykany sprzęt. Kompresory z napędem pasowym są najczęściej solidniejsze, wyposażone w lepsze pompy i zdecydowanie bardziej żywotne niż te z napędem bezpośrednim. W kompresorach z napędem pasowym wytrawni majsterkowicze będą mogli manewrować rozmiarami kół pasowych na silniku i pompie w celu manipulowania parametrami kompresora.

Akcesoria dodatkowe

Aby móc korzystać w pełni ze sprężonego powietrza potrzebne są dodatkowe akcesoria, takie jak pistolet do przedmuchu. Chodzi tu przede wszystkim o węże do sprężonego powietrza, akcesoria do uzdatniania sprężonego powietrza i narzędzia pneumatyczne. Kompresor do garażu doskonale uzupełniają też szybkozłącza bezpieczne, takie jak PrevoS1, dzięki którym korzystanie ze sprężonego powietrza będzie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Cena zakupu takiego szybkozłącza jest wyższa niż standardowego, ale równoważny to dwuletnia gwarancja, wysoka jakość i bezpieczeństwo.


osuszacz HDX pneumatyka.euPneumatyka.eu – uniwersalny dostawca pneumatyki. Na naszych stronach znajdziesz najważniejsze towary i usługi z dziedziny pneumatyki ponieważ wiemy czego potrzeba prawdziwym fachowcom. Kompresor do garażu – sprzedaż i wynajem. Zajmujemy się wszystkimi aspektami systemów sprężonego powietrza od kompresorów, poprzez instalacje sprężonego powietrza. Dlatego też jeżeli potrzebujesz porady – zadzwoń! 533-566-662