Sprężarka śrubowa kompresor śrubowy Gudepol HIT-3G

Sprężarka śrubowa Gudepol HIT-3G to najnowsza generacja serii HIT produkowanej przez polskiego producenta sprężarek śrubowych Gudepol. Innowacyjne rozwiązania mające na celu optymalizację wydajności i gabarytów urządzenia spowodowały, że poprzednia generacja serii HIT została zastąpiona przez najnowszą serię HIT-3G.

Więcej informacji
Nowy osuszacz ziębniczy, aluminiowa obudowa, większa wydajność sprężarki przy zastosowaniu silnika o tej samej mocy co w poprzedniej serii HIT – to tylko kilka z wielu nowych rozwiązań które oferują sprężarki śrubowe Gudepol HIT-3G. Kompresory śrubowe GUDEPOL serii HIT-3G to kompleksowe rozwiązanie w postaci źródła sprężonego powietrza w firmie, skonstruowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów. Kompresory HIT-3G wyposażone są w panel mikroprocesorowy układu sterowania co jest nowością w kompresorach tej klasy. Rozwiązanie to pozwala na łatwą i czytelną pracę urządzeń. Układ automatycznie wyłapuje nieprawidłowości pracy i informuje, wyświetlając rodzaj usterki, a w przypadku zagrożenia uszkodzenia sprężarki, wyłączy ją. Sprężarki HIT-3G objęte są dwuletnią gwarancją producenta; dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych zapewnia autoryzowana sieć serwisowa na terenie kraju. Sprawdź co oferują kompresory śrubowe Gudepol serii HIT w naszym sklepie internetowym pneumatyka.eu:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Sprężarki śrubowe serii HIT-3G wpisują się w najnowocześniejsze trendy w produkcji sprężarek małej mocy. Jeszcze do niedawna, ze względu na wymóg konkurencyjności cenowej, były to sprężarki charakteryzujące się uproszczonym sterowaniem, wyższą energochłonnością i głośnością.

Gudepol bazując na ponad 30 letnim doświadczeniu zastosował do produkcji sprężarek serii HIT-3G najnowocześniejsze technologie powiązane z najwyższą jakością materiałów.

Więcej informacji

Panel sterujący

Wyposażył je w elektroniczny panel sterujący, co pozwala na programowanie podstawowych parametrów pracy sprężarki oraz zabezpiecza ją przed nieprawidłowościami w pracy. Dodatkowo w sytuacjach awaryjnych wyświetlany jest kod błędu informujący o rodzaju usterki, a w ekstremalnych przypadkach nawet wyłącza ją by zabezpieczyć przed uszkodzeniem. 

Sterownik przypomina również o okresowym przeglądzie, a dzięki prostej obsłudze sprężarki, użytkownik ma możliwość ograniczenia kosztów eksploatacji i wykonania przeglądu we własnym zakresie.

Koszty eksploatacji

Koszty eksploatacji są również redukowane dzięki zastosowaniu energooszczędnych silników elektrycznych, a moduł śrubowy cechuje jeden z najlepszych na rynku wskaźników wydajności efektywnej. 

Czyste sprężone powietrze

System separacji olejowo-powietrznej zapewnia niską zawartość oleju w sprężonym powietrzu na wyjściu ze sprężarki (<4ppm).

Ciche kompresory

Zastosowanie kompaktowej obudowy z płytami dźwiękoizolacyjnymi w sprężarkach serii HIT-3G pozwoliły uzyskać głośność na poziomie 67-69 dB, co jest jednym z lepszych wyników w tej klasie sprężarek. Ich głośność jest porównywalna z głośnością pracy odkurzacza, szumu dochodzącego z wnętrza większej restauracji albo toczących się po asfalcie opon samochodowych.

Klasa czystości powietrza

Sprężarki śrubowe serii HIT-3G w wersji ze stacją uzdatniania sprężonego powietrza wyposażone są w osuszacz chłodniczy zapewniający punkt rosy +3oC, filtr dokładny 0,1μm, filtr końcowy 0,01mg/m3 i automatyczny spust kondensatu. Osuszone i przefiltrowane sprężone powietrze spełnia wymogi klasy 1.4.1 wg. normy ISO 8573-1.