Sprężarki tłokowe, kompresory tłokowe, sprężarka tłokowa

Sprężarki tłokowe do domu, garażu, warsztatu, wulkanizacji, lakierowania. Sprawdź aktualną ofertę.

Więcej informacji

Sprężarki tłokowe, kompresory tłokowe – to urządzenia które za pomocą pompy sprężarkowej – zasilanej bezpośrednio lub za pomocą napędu pasowego i silnika elektrycznego (lub spalinowego) wytwarza sprężone ciśnienie. Używając kompresora tłokowego możesz zasilić narzędzia pneumatyczne, pistolet do przedmuchu, pistolet do tynkowania lub pistolet lakierniczy.

Sprężarka tłokowa – zastosowanie

Sprężarka tłokowa najlepiej nadaje się do przedmuchiwania, lakierowania, majsterkowania, prac w garażu, prac przydomowych. prac w warsztacie i w tym nie ma sobie równych, a jej atrybuty docenią wszyscy. Wielu twierdzi, że w chwili obecnej nie ma nowocześniejszej możliwości wytwórczej, gdyż w tym przypadku nasi specjaliści zrobili wszystko, by w ofercie pojawiły się sprężarki renomowanych producentów takich jak Gudepol, Airpress, Fini, Metabo, Kupczyk, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników sprężonego powietrza

Sprężarka tłokowa jest innowacyjnym produktem idealnym do przedmuchiwania, lakierowania, majsterkowania, prac w garażu, prac przydomowych. prac w warsztacie, który zdobył podziw testerów. Bowiem sprężarka tłokowa to produkt specyficzny i powinniśmy móc wybrać najlepszej jakości, zatem warto zaznaczyć, że Gudepol, Airpress, Fini, Metabo, Kupczyk jest żniwem poczynań najlepszych specjalistów. Warto też nadmienić, że spośród wszystkich sprężarek tłokowych odznacza się ona okazjonalną ceną, a także techniką produkcji.

PNEUMATYKA.EU » Sprężarki Kompresory » Sprężarki tłokowe

Wyświetlanie 1–30 z 261 wyników

Kompresor tłokowy – gdzie możesz go wykorzystać?

Sprężarka tłokowa Gudepol, Airpress, Fini, Metabo, Kupczyk wyjątkowo sprawdzi się do przedmuchiwania, lakierowania, majsterkowania, prac w garażu, prac przydomowych. prac w warsztacie, a recenzje w sieci potwierdzają – jest bardziej opłacalna niż inne sprężarki tłokowe. Za sprawą Gudepol, Airpress, Fini, Metabo, Kupczyk zasilanie narzędzi pneumatycznych, lakierowanie, tynkowanie natryskowe, przedmuchiwanie elementów, pompowanie kół, zasilanie podnośników pneumatycznych okaże się bardziej nieszablonowe i dostrzegą to też inni. Bezsprzecznie jest to jedna z najczęściej kupowanych pozycji w indeksie sklepu i zazwyczaj polecamy ją dla tych, którzy śledzą zmiany w branży sprężarek tłokowych.

Sprężarka tłokowa – opinie klientów

Od kilku lat jakość ma duże znaczenie, bo klienci uskarżają się na małą innowacyjność sprężarek tłokowych. Gudepol, Airpress, Fini, Metabo, Kupczyk to po prostu dobra sprężarka tłokowa i definiuje nowy standard, bo jest bardziej innowacyjna, o czym świadczy popularność pozostałych produktów tego dostawcy. Przypuszczamy, że Gudepol, Airpress, Fini, Metabo, Kupczyk będzie celnym wyborem i należy też nadmienić, że ten producent to istotny gracze w świecie sprężarek tłokowych.

Sprężarki tłokowe - kompresor do domu i do garażu

Kompresory tłokowe i sprężarki gudepol, ABAC i Airpress to niezawodne sprzęty, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Nasze sprężarki tłokowe nie są najtańsze - nie handlujemy tandetą. Oferujemy tylko sprawdzone sprężarki producentów, których wartość poznaliśmy dzięki wieloletniej współpracy. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firm Gudepol i Airpress. Oferujemy kompresory tłokowe, z napędem pasowym i bezpośrednim. Doradzając naszym partnerom w biznesie staramy się przede wszystkim rozwiązać problem a nie sprzedać konkretny produkt. Dlatego też na początku nowej relacji staramy się jak najlepiej poznać potrzeby klienta. 

Sprężarki tłokowe - szeroki asortyment

Od ponad 10 lat dostarczamy profesjonalne kompresory tłokowe. Oferujemy bezolejowe i olejowe sprężarki tłokowe takich marek jak Fini, Metabo, Airpress, ABAC, Gudepol, Chicago Pneumatic czy Walter. Oferujemy bardzo szeroki asortyment kompresorów na zbiorniku poziomym i pionowym. W zależności od Państwa potrzeb i wymagań służymy bardzo fachowym doradztwem technicznym przy doborze, tak aby zapewnić optymalne wykorzystanie kompresorów tłokowych.