Ostatnio przeglądane

Elektroniczny Tester Lakieru A-EG0102

Elektroniczny Tester Lakieru A-EG0102 Zobacz większe

444,50 zł
361,38 zł netto

A-EG0102

ASTA


Opis produktu

Elektroniczny Tester Lakieru A-EG0102

KALIBRACJA: Do miernika dodawana jest płytka i listek z danej grubości do sprawdzania prawidłowoúci pomiaru i do ewentualnej kalibracji. Posiada możliwość kalibracji w każdej chwili. Urządzenie kalibruje się bardzo łatwo w kilku krokach. Ze wzglÍdu na to urządzenie cały czas działa z taką samą dokładnością w przeciwieństwie do innych mierników i jako jedyny daje pewny wynik.

ERGONOMIA: Miernik jest w formie pistoletu dzięki czemu idealnie pasujÍ do ręki użytkownika. Stopa z miękkiego tworzywa pozwala na dokładne przyłożenie urządzenia do testowanej powierzchni. Łatwo dokonac pomiaru i każdy intuicyjnie potrafi obsłużyc. Miernik posiada bardzo wyraźny ekran LCD z podświetleniem.

BADANE MATERIAŁY: Materiały ferromagnetyczne.Dokładnośc: +/- 1%. Bardzo dokładny pomiar, który pozwala określic grubość powłoki lakierniczej w mikronach
lub w mills’ach. Dzięki temu sprawdzając samochód można określic jak bardzo być uszkodzony, a także pozwala ocenić jakość napraw wykonanych na danym elemencie karoserii.

Opinie

Napisz opinię

Elektroniczny Tester Lakieru A-EG0102

Elektroniczny Tester Lakieru A-EG0102


Polecamy z tej kategorii: