Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie internetowej.

Przedsiębiorstwo PressMann powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie techniczne jej założycieli w pneumatyce, mechanice precyzyjnej, projektowaniu i wykonawstwie konstrukcyjnym, specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości sprzętu dla przemysłu i innych gałęzi gospodarki w bardzo atrakcyjnych cenach jak i w świadczeniu różnorodnych usług z tego zakresu.

Pneumatyka

Specjalizacją firmy PressMann jest pneumatyka. W naszej ofercie odnajdą Państwo wiele specjalistycznych narzędzi i urządzeń. Proponujemy także szeroki zakres usług z tego obszaru.

Instalacje pneumatyczne

Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem i walidacją instalacji pneumatycznych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych programów i wykwalifikowanej kadrze zapewniamy najwyższą precyzję działań i doskonale działające systemy.

Kompresory i sprężarki

Proponujemy Państwu wysokiej klasy kompresory pochodzące od renomowanych producentów Atmos, ABAC, Metabo, Rotar. W naszej ofercie dostępna jest sprężarka tłokowa, śrubowa i łopatkowa a także bogaty wybór części, akcesoriów oraz sterowników.

Narzędzia pneumatyczne

Sprzedajemy nowoczesne narzędzia pneumatyczne. Proponujemy między innymi sprzęt takich firm jak Asta, Shinano, Fuji czy Satra, które cechuje niezawodność i wydajność działania nawet w najtrudniejszych warunkach.

Kompresory i sprężarki śrubowe

Powstałe na bazie solidnych i wysoko jakościowych komponentów kompresory śrubowe cechuje długa żywotność i doskonałe działanie. Każda sprężarka jest ponadto przyjazna dla środowiska, co zwiększa korzyści jej wykorzystania.

Sprężarki i kompresory tłokowe

Doskonałe parametry techniczne sprężarki tłokowej powodują, że działa niezawodnie przez długi czas. Nasze kompresory łączą w sobie wydajność i funkcjonalność, a udostępniamy je zarówno w wersji olejowej, jak i bezolejowej.

Serwis

Na miejscu prowadzimy własny serwis oferowanych sprężarek i narzędzi pneumatycznych, fachowe doradztwo techniczne. Prowadzimy autoryzowany serwis sprężarek firmy Atmos.

Zawory pneumatyczne

Nasze nowoczesne zawory pneumatyczne mają szerokie zastosowanie w różnych instalacjach. Dzięki temu, że do ich produkcji zostały wykorzystane wysokiej klasy materiały, mogą pracować w zróżnicowanych warunkach. W celu umożliwienia odbiorcom dokonywania bezpośredniego zakupu prowadzimy biuro techniczno - handlowe, oferujące do natychmiastowej sprzedaży podstawowy asortyment towarowy.