Piaskarki, sodowarki

Sodowanie czyli działanie na różnego rodzaju powierzchnie sodą oczyszczoną to ekologiczna metoda czyszczenia powierzchni. Sodowanie doskonale sprawdza się wszędzie tam gdzie niezbędne jest skuteczne usunięcie przeróżnych zabrudzeń bądź powłok lakierniczych z delikatnych powierzchni oraz w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym itp. ze względu na zastosowanie biodegradowalnego i nieszkodliwego dla człowieka ścierniwa. Stosowana w procesie sodowania soda oczyszczona (wodorowęglan sodu - NaHCO3) jest czyściwem w pełni ekologicznym, a do tego nie wytwarza odoru, jest w pełni rozpuszczalna w wodzie już w temperaturze 20 st. Celsjusza, a więc łatwa do całkowitego usunięcia po wykonaniu usługi. W metodzie sodowania stosujemy w pełni ekologiczne ścierniwo.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • W skład wyposażenia urządzeń PNEUMUS DUAL 100 wchodzą: koła,zbiornik 100l,zawór Thompson,sterowanie pneumatyczne Burkert,dźwignia sterująca,wąż sterujący 25m,elementy łączące zawór ze zbiornikiem,zestaw separatorów.Gwarancja: 24 miesiące.

    cena:
    17 465,56 zł
  • Piaskarko-sodowarka DUAL 200 jest innowacyjnym produktem wdrożonym całkowicie od podstaw przez firmę PNEUMUS™. Nasze wieloletnie doświadczenie, godziny rozmów i spotkań z klientami pozwoliły nam stworzyć urządzenie najwyższej, światowej klasy, której zakup będzie długoletnią inwestycją dla Państwa firm czy domowych warsztatów.

    cena:
    19 925,50 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów