Narzędzia pneumatyczne Shinano

Narzędzia pneumatyczne Shinano

SHINANO jeden z najstarszych i najbardziej znanych producentów narzędzi pneumatycznych w Japonii. SHINANO opracowała modele narzędzi, które później kopiowali inni producenci, jak np. szlifierki kątowe, wkrętarki, 1/2" klucze pneumatyczne, itd. Jednak różnice w jakości kopiowanych narzędzi z oryginalnymi narzędziami SHINANO/ SP-Air są bardzo szybko zauważalne.

Narzędzia pneumatyczne SHINANO odznaczają się wysoką precyzją produkcji, oraz optymalnym doborem materiału - japońskie łożyska kulkowe, mocna stal (cylindry i wirniki itp.), plastikowe łopatki, a także bardzo ergonomiczny wygląd. Szczególnie ważne jest to, że SHINANO/ SP-Air gwarantuje wieloletnią dostawę części zamiennych, a zakup części zamiennych jest korzystniejszy od zakupu nowego narzędzia, dlatego też naprawa jest opłacalna.

Wprowadzenie narzędzi SHINANO/ SP-Air jest bardzo ekonomiczne dzięki stosunkowo korzystnych cenach narzędzi i części zamiennych. Od 20 lat z powodzeniem używane są w Polsce (np. w Stoczniach, itd).

Polecamy narzędzia SHINANO/ SP-Air wszędzie tam, gdzie występują wyższe wymagania jak np. w ślusarniach, przy produkcji okien i drzwi, w meblarstwie i warsztatach samochodowych.

ZAPEWNIEMY SZEROKĄ DOSTĘPNOŚĆI DO CZĘŚCI ZAMIENNYCH I SPRAWNY SERWIS.